Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Blog

Zabawy narracyjne z klockami LinkaZoo 

W wypowiedziach dziecka liczy się zarówno strona brzmieniowa języka, czyli właściwe artykułowanie głosek, głośność, wyrazistość mówienia, jak i słownictwo, zdolność do tworzenia zdań, poprawne stosowanie form gramatycznych oraz spójność wypowiedzi.

Czytaj więcej
Klocki PlusPlus - nieograniczone możliwości 

Plus - Plus to duński producent, który oferuje klocki o niepowtarzalnym wyglądzie. Mają prosty kształt i dają wręcz nieograniczone możliwości tworzenia z nich różnych budowli. To bardzo dobry sposób na rozwinięcie dziecięcej wyobraźni.

Czytaj więcej
Newmero - nauka liczenia poprzez zabawę 

Newmero to klocki matematyczne dla dzieci. Są bardzo prosto wykonane i dzięki temu dzieci mają nieograniczone możliwości nauki matematyki przez zabawę. Newmero jest również doskonałą pomocą dydaktyczną. Dzięki tej zabawce dzieci mogą się nauczyć dodawania, odejmowania oraz rozróżniania wartości liczbowych.

Czytaj więcej
PIX-IT - wyjątkowe zabawki rozwijające 

Producenci zabawek coraz większy nacisk kładą na to, żeby one nie tylko były źródłem rozrywki, ale również rozwijały dzieci. Przykładem takiej zabawki jest PIX-IT. Co to takiego i dlaczego warto się nią zainteresować?

Czytaj więcej
Plastikowe klocki - nieograniczone możliwości budowy

Klocki konstrukcyjne to zabawka, która jest bardzo lubiana przez starsze dzieci, na przykład w wieku przedszkolnym. Dzieci uwielbiają tworzyć coś od podstaw i odkrywać nowe możliwości zabawy. Klocki konstrukcyjne najczęściej są produkowane z drewna lub z plastiku. Oba rozwiązania mają bardzo sporo zalet, ale w tym artykule skoncentrujemy się na klockach plastikowych.

Czytaj więcej
Znikopisy LCD - łatwa nauka pisania i rysowania

Znikopisy LCD to zabawka, która spodoba się nie tylko wielu dzieciom, ale również rodzicom. Umożliwia prostą naukę pisania i rysowania bez brudzenia przez dziecko rączek, bez malowania po ścianach i stołach. W dodatku dzieci naprawdę, gdy tylko dostaną do rąk znikopis LCD to długo go z nich nie wypuszczą. Znikopis LCD służy do malowania nim po specjalnej tablicy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ za pomocą jednego ruchu można zmazać rysunki i malować od początku.

Czytaj więcej
pixel