Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Opakowania Ozdobne do klocków

(3)
Czy posiadanie w domu małego „klockomaniaka” z góry skazane jest na wszechobecny bałagan? Oczywiście, że nie! Oprócz prezentowanych w pozostałych kategoriach pudełek na klocki, mamy zaszczyt zaproponować naszym klientom inne, choć niemniej funkcjonalne rozwiązanie w postaci woreczków, sygnowanych nazwą naszego sklepu.

Pomysłowy sposób na przechowywanie

Oferowane woreczki ze sznurkiem, określane również mianem sakiewek, wykazują się wysokimi walorami wytrzymałościowymi i pojemnościowymi. Mieszczą około 9 litrów klocków, a ich uniwersalna kolorystyka przypadnie do gustu dziewczynkom, jak i chłopcom. Łatwo się otwierają i zamykają, a wszystko dzięki specjalnemu sznureczkowi. Nieocenione z powodu praktycznego zastosowania. Znacząco oszczędzają czas, zmniejszając stres związany z nieustannym sprzątaniem. A do tego, zapewniają mobilność. Znajdujące się w nim klocki dla dzieci można swobodnie zabrać ze sobą do ogrodu czy na wycieczkę za miasto. A wszystko to bez obaw o zagubienie.

Opakowania ozdobne

Czym byłby najpiękniejszy zestaw klocków edukacyjnych, gdyby nie posiadał specjalnej oprawy. A jest nią oczywiście odpowiednie opakowanie. Kolorowe, estetyczne, na sam widok wywołujący efekt WOW. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich konsumentów, oferujemy usługę pakowania. Zamówione zabawki umieszczamy w kartoniku, owijając w papier prezentowy. Tak przygotowany upominek wysyłamy na adres klienta, czerpiąc radość z zadowolenia Państwa pociech! Serdecznie zapraszamy do zakupów!
pixel