Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki do 59 zł dla dzieci

(71)
Zabawa klockami wspiera rozwój wyobraźni, rozwija orientację przestrzenną oraz kreatywność. To doskonała metoda, żeby rozwinąć u dziecka motorykę małą oraz poprawić koncentrację. Te wszystkie umiejętności z pewnością przydadzą się im w dorosłym życiu oraz w szkole. Dzięki budowaniu od podstaw, interesujących konstrukcji z klocków, każde dziecko może poczuć się beztrosko. Może odkryć w sobie nowe talenty. Zestawy klocków nie muszą być drogie. Najtańsze zaczynają się już od 50 zł.

Dlaczego warto kupić dziecku klocki?

Zabawa klockami wspiera odpowiedni rozwój malucha. Bawi i uczy. Współczesne klocki zazwyczaj są niezwykle kolorowe, co zachęca malucha do tego, żeby je ze sobą łączyć. Z pewnością dziecko z ogromną radością stworzy swoje pierwsze budowle, takie jak na przykład zagrody dla zwierząt, zoo lub pojazdy. Gdy zestaw zawiera w sobie wiele elementów, to taka zabawa nie jest nudna przez bardzo długi czas. W dodatku nic nie stoi na przeszkodzie, żeby maluch zaprosił do siebie kolegów i wspólnie tworzyli nowe miasta z klocków. Zawsze można też dokupić dziecku kolejny zestaw klocków Loowi i tym sposobem sprawić mu bardzo wiele radości.

Jakie klocki do 50 zł kupić dziecku?

Klocki do 50 zł nie muszą być brzydkie, słabej jakości i monotonne. W tej kategorii znajdziesz niezwykle różnorodne zestawy, takich renomowanych producentów, jak na przykład Loowi, Ludus, Meli, Morphun, czy PlusPlus. Przeznaczone są one dla maluchów w wieku od 2 do 6 lat. W tej kategorii umieściliśmy zarówno bardzo ciekawe klocki konstrukcyjne, jak i zestawy uzupełniające. Z tych klocków dziecko będzie mogło zbudować na przykład ulubione zwierzątko lub zamek dla księżniczki. Wszystkie zestawy klocków w tej kategorii charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz są bezpieczne dla dziecka. Nie zawierają w sobie żadnych toksycznych substancji. W zestawach jest bardzo różnorodna ilość elementów. Te najmniejsze mają w sobie do kilkunastu części, a te największe do kilkuset. Dla ułatwienia do zestawów zostały dołączone szczegółowe instrukcje.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY