Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki od 100 do 200 zł dla dzieci

(113)
Jakie klocki od 100 zł do 200 zł warto kupić, żeby mieć pewność, że maluch będzie się nimi wspaniale bawił przez wiele długich godzin? W tym zestawieniu znajdziesz zarówno zestawy dla najmłodszych, jak i dla trochę starszych dzieci. 

Ciekawy zestaw klocków dla dwulatka

Doskonałym wyborem dla dwulatka będą między innymi magnetyczne klocki drewniane. Dzięki praktycznym magnesom klocki bardzo prosto się ze sobą łączą, a wykonanie ich z drewna sprawiło, że są ekologiczne i trwałe. Każdy element ma magnes, więc tworzone z tych klocków budowle nie rozpadną się przy pierwszym dotknięciu. Klocki mają zaokrąglone krawędzie, więc zabawa nimi jest całkowicie bezpieczna. Drewniana faktura sprawia, że poszczególne elementy dobrze leżą w dłoniach i nie wyślizgują się. Twoja pociecha, mając do dyspozycji taki zestaw klocków, będzie mogła zbudować na przykład ludzika lub zwierzątko. Drewniane klocki są ponadczasowe, więc bawiąc się nimi z dzieckiem, będziesz mógł na chwilę myślami przenieść się do własnego, beztroskiego dzieciństwa. 

Jaki zestaw klocków w tej cenie dla trzylatka?

Trzyletnie dziecko już o wiele lepiej orientuje się w tworzeniu różnorodnych konstrukcji z klocków. Dlatego dobrym pomysłem jest podarowanie mu na przykład klocków konstrukcyjnych o bardzo dużej ilości elementów. Jeżeli dobrze poszukasz, to możesz znaleźć w cenie do 200 zł, nawet takie zestawy, które mają 1000 elementów. Trzylatek wspaniale poradzi sobie z łączeniem nie sobą klocków, które są w trochę niestandardowym kształcie, na przykład puzzli. Dobrze jest wybrać taki zestaw klocków, do którego jest dołączona zarówno szczegółowa instrukcja, jak i przeźroczyste pudełko do przechowywania. Pozwoli Ci do utrzymać na co dzień porządek w pokoju dziecięcym. 

A z jakiego zestawu klocków ucieszy się czterolatek?

Tutaj doskonale sprawdzą się klocki konstrukcyjne, o bardziej zaawansowanej metodzie łączenia. Jeżeli nie są to pierwsze klocki dla czterolatka, to dziecko ma na swoim koncie zbudowanie już wielu konstrukcji. Jeżeli lubi budowanie z klocków, to z pewnością podejmie się jakiegoś trudniejszego wyzwania. 
pixel