Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki o różnych elementach i kształtach

(138)

Klocki o różnych kształtach

W przeciwieństwie do klocków o jednakowych elementach, w takich zestawach spotykamy się z elementami o różnych kształtach, różnych wielkościach, dodatkach do zestawów w formie łączników, kół, osi i innych. Zestawy klocków o różnych kształtach to cały wachlarz możliwości tworzenia. Większość asortymentu sklepu tak naprawdę składa się na klocki różnokształtne. 

Jakie klocki o różnych kształtach wybrać dla dziewczynki? 

Wszystko zależy od zainteresowań małej księżniczki, ale z pewnością przypadną do gustu klocki w pastelowych kolorach z przewagą różu. Takimi zestawami mogą być klocki Meli Construktor Pink w różnych kombinacjach - klocki w kartonowych, kolorowych pudełkach bądź plastikowych zamykanych pojemnikach. Dobrym wyborem dla dziewczynek będą także klocki Clics w kolorach brokatowych, całość zapakowana w przepiękne różowe wiaderko. Fantastycznym pomysłem na edukacyjny prezent dla dziewczynki w wieku od 4 roku życia będzie zestaw klocków o różnych kształtach Morphun Junior Pastel składający się z 500 przepięknych, pastelowych elementów, z których mogą powstać bajeczne konie, zamki, różdżki, wózki dla lalek i wiele innych. Przewaga kolorów różu, pastelowej zieleni, czy niebieskiego to wszystko, co kochają małe konstruktorki.

Jakie klocki o różnych kształtach wybrać dla chłopaka?

W ofercie naszego sklepu posiadamy bardzo szeroki wybór klocków o różnych kształtach dla chłopców w wieku od 3 do 6 lat. Dobrze dobrane klocki dla chłopców mogą wspierać prawidłowy rozwój malucha w różnych sferach. Duże zainteresowanie wśród małych konstruktorów wzbudzają na pewno wszelkie pojazdy. Zbudowanie własnego serwisu samochodowego, ruchomych pojazdów, hummera czy sygnalizacji świetlnej umożliwią nam zestawy, takie jak, Korbo Car Service, Korbo Hummer czy Korbo EDU Car. Dobrym wyborem dla chłopca będą na pewno zestawy z kategorii Morphun. Szeroka oferta pozwoli na dopasowanie idealnego zestawu do zainteresowań małego konstruktora. Zestaw Morphun 12 Robotów składający się z 465 elementów czy zestaw Morphun Statki Kosmiczne to będzie zawsze trafiony prezent dla chłopaka od 4 roku życia. 


pixel