Klocki do 100 zł dla dzieci

Kto nie bawił się w dzieciństwie klockami? Obecnie dostępne w sklepach zestawy mają tę przewagę nad klockami, które znasz z najmłodszych lat, że są bardzo kolorowe, estetyczne i w przystępnej cenie. Gdy masz do wydania 100 zł, to możesz znaleźć w tej cenie naprawdę bardzo wiele interesujących zestawów, które są złożone z wielu różnorodnych elementów.

Jakie klocki możesz znaleźć w sklepach?

Przy wyborze klocków dla dziecka, pamiętaj o tym, żeby odruchowo nie sięgać po najtańszy zestaw. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że takie klocki będą słabej jakości. Jeżeli są z plastiku, to nie tylko mogą w sobie zawierać toksyczne substancje, ale również się łamać, co będzie bardzo niebezpieczne dla malucha. O wiele bardziej opłacalne jest wybranie klocków znanej firmy, które będą warte dosłownie każdej wydanej na nie złotówki. Poniżej znajdziesz kilka zestawów klocków, które mieszczą się w kwocie 100 zł. Przy każdej naszej propozycji podamy wiek dziecka oraz podkreślimy, co jest wyjątkowego w konkretnym zestawie. Za 100 zł możesz spokojnie kupić niezwykle interesujące, wieloelementowe zestawy tematyczne. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie, które będą odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek w różnym wieku. Ilość elementów w znalezionych przez nas zestawach jest różna w zależności od producenta oraz kolekcji klocków. Najmniejsze zestawy mają około 30 elementów, a największe około 300. W tej cenie można kupić zarówno klocki plastikowe, jak i tradycyjne klocki drewniane.

Jakie klocki do 100 zł polecamy?

Dla dwulatka najlepszym wyborem będą na przykład klocki konstrukcyjne Meli Maxi, które zawierają duże, kolorowe elementy w kształcie puzzli. Dziecko może z nich zbudować na przykład pojazd lub ukochane zwierzątko. Trzylatek z pewnością ucieszy się z dużego zestawu klocków konstrukcyjnych Meli Basic. Na przykład takiego, który zawiera w sobie aż 300 elementów. Takimi klockami może się ono bawić samodzielnie lub wspólnie z rodzeństwem. Klocki do 100 zł produkują również między innymi takie firmy jak: Loowi, Ludus, czy Marioinex