Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Morphun Hi-Qube

(3)

Plastikowe klocki do budowania znanej i renomowanej marki Morphun to wyjątkowe zabawki oferujące niezliczone możliwości w zakresie kreowania obiektów o najróżniejszych kształtach. Zestawy zabawek z serii Hi-Qube oprócz standardowych klocków dodatkowo zawierają elementy trójkątne o charakterystycznych łączeniach po bokach, a także łączniki i koła, które znacząco zwiększają ilość dostępnych kombinacji.

Poprzez łączenie ze sobą kolejnych segmentów dziecko może rozwijać wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, a także umiejętność logicznego myślenia. Zabawa klockami pozwala na połączenie dobrej i angażującej zabawy z elementami edukacyjnymi, dzięki czemu nasza pociecha może sukcesywnie nabywać istotne umiejętności. Oferowane przez nas zestawy zawierają klocki dla dzieci 3+, które zostały w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników..

Klocki Morphun Hi-Qube bezpieczne dla dzieci

To, co wyróżnia zabawki ze serii Hi-Qube PreSchool to przede wszystkim zawartość większych elementów, które są bezpieczne dla malucha. Cecha, która charakteryzuje wszystkie zabawki marki Morphun to wysoka jakość wykonania, która przekłada się na ich trwałość. W efekcie klocki te są odporne na zgniecenia, uszkodzenia czy przypadkowe odkształcenia. Zabawki z serii Hi-Qube Kindergarten obejmują klocki konstrukcyjne do przedszkola, które są dedykowane dzieciom powyżej 4 roku życia. Zestawy te zawierają większą ilość zróżnicowanych elementów, które pozwalają na konstruowanie złożonych obiektów, od budynków i mostów, po pojazdy z ruchomymi kołami. Dużą zaletą klocków Morphun jest fakt, że są one kompatybilne z zabawkami Lego z serii Duplo, co pozwala na rozbudowywanie posiadanych zestawów.

Charakterystyka klocków Morphun Hi-Qube

Najnowsze klocki Morphun Hi-Qube charakteryzują się wyjątkowym właściwościami. Klocki te mogą łączyć się bokami, co w znaczący sposób rozbudowuje możliwości zabawy. Dodatkowo klocki łączą się ze znanymi klockami LEGO Duplo a dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów takich jak trójkąty, koła i łączniki pozwalają na jeszcze lepszą zabawę. Klocki dzielą się na dwie kategorie: Hi-Qube Pre-school - zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat oraz Hi-Qube Kindergarten - zalecane dla dzieci w wieku od 4 lat. We wszystkich zestawach znajdują się kolorowe instrukcje krok po kroku. Każdy zestaw zapakowany jest w estetyczny zamykany pojemnik. 

pixel