Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Morphun

(52)

Wszystkie rodzaje klocków Morphun łączą się ze sobą!

klocki konstrukcyjne

Podstawowe konstrukcyjne klocki Morphun (kwadraty, trójkąty, koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Bok podstawowego kwadratu i trójkąta to 3,2 cm a średnica koła 5,5 cm. Różnica pomiędzy poszczególnymi typami polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Kolorowe instrukcje dołączone są do wszystkich zestawów i w pełni dostosowane  do zalecanego wieku dziecka. 

Kwadratowe klocki Morphun są identycznej wielkości jak Lego DUPLO i bardzo łatwo się z nimi łączą oraz są wyjątkowo łatwe w łączeniu, co sprawia, że dzieci w bardzo krótkim czasie stają się biegłe w budowaniu prostych, a następnie złożonych modeli. Umożliwiają także budowanie po sześciu stronach, co jest wyjątkowym rozwiązaniem w stosunku do innych tradycyjnych klocków, które w większości umożliwiają łączenie jedynie z dwu stron. Równoboczne trójkąty i kwadraty są podzielne w zakresie co 30º i dlatego możliwości konstruowania stają się jeszcze większe. Klocki mogą się łączyć się również poziomo oraz pionowo co pozwala budować dwu i trzy wymiarowe kształty i modele. 

Zestawy klocków Morphun dostosowane są do wieku dzieci 

W naszym sklepie znajdziecie pełną gamę klocków konstrukcyjnych angielskiej marki Morphun, dystrybuowanej w ponad 50 krajach na świecie. W zależności od wybranego zestawu, dzięki klockom można tworzyć niesamowite budynki, wielowymiarowe konstrukcje, zwierzęta i pojazdy. W każdym pudełku znajduje się instrukcja składania, zawierająca rysunki z podstawowymi modelami budowli, ale klocki mają o wiele większy potencjał twórczy i tak naprawdę od dzieci zależy ostateczny wygląd konstrukcji. W zależności od wieku dziecka oferowane przez nas klocki konstrukcyjne Morphun przeznaczone są dla maluchów powyżej 3., 4. i 5. roku życia. Dostępne są one w zestawach "Junior Starter", "Junior Starter Rainbow", "Junior" "Junior Xtra oraz "Advanced" i "Advanced Xtra". Zestawy klocków dedykowane trzylatkom różnią się oczywiście stopniem skomplikowania elementów i rodzajów konstrukcji, które można dzięki nim zbudować od klocków przeznaczonych dla starszych dzieci.

Wyjątkowe klocki dla dzieci

Klocki Morphun pochłoną Wasze dzieci bez reszty, zapewniając im konstruktywne i przyjemne spędzenie czasu. Wyjątkowe klocki dla dzieci wzbudzają zainteresowanie dzieci i zachęcają do kreatywnego myślenia. Klocki konstrukcyjne to praktyczne środki do modelowania i urzeczywistniania pomysłów dzieci, rozwijania ich zdolności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Modele pozwalają poznawać dzieciom na odkrywanie elastyczności formy i ruchu. Ważne jest również to, że zabawa klockami konstrukcyjnymi pozwala rozwijać społeczne, komunikacyjne, zespołowe i metodologiczne umiejętności dzieci poprzez dawanie dzieciom możliwości do współpracy w grupie i dzielenia się swoimi pomysłami. Dzieci nabierają zdolności do rozwijania ogólnych, jak i konkretnych umiejętności rozwiązywania problemów, co ma niebagatelny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. 

Sprawdźcie dostępne rodzaje:
Morphun Junior Starter | Morphun Junior Starter Rainbow | Morphun Junior
Morphun Junior Pastel | Morphun Junior Xtra | Morphun Advanced
Morphun Advanced Xtra | Morphun Litery i Cyfry | Morphun Instrukcje | Dodatki 

pixel