Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki z literami i cyframi dla przedszkoli

(5)
Klocki, na których są literki lub cyferki mogą być doskonałą zabawką. Na pewno każdy przedszkolak lepiej poradzi sobie z alfabetem w szkole, gdy nauczy się go przy zabawie klockami. Tego rodzaju klocki będą świetną pomocą dydaktyczną do przedszkoli. Dzięki nim można nauczyć malucha nie tylko podstawowych liter, ale również czytania i pisania. Nauczycielka w przedszkolu może rozpocząć taką naukę od pokazywania maluchom brzmienia i wyglądu liter. Kolejnym sposobem na naukę może być sortowanie klocków lub układanie ich w kolejności alfabetycznej. Za pomocą klocków edukacyjnych przedszkolaki mają możliwość poznawania zarówno małych, jak i dużych liter. Gdy są one umieszczone na kolorowych klockach, to dziecku jest łatwiej je zapamiętać. Klocki edukacyjne dla przedszkoli najczęściej są wykonane z drewna lub z plastiku. Chociaż oba te materiały mają różne właściwości, to są solidne i bezpieczne dla dzieci. Klocki z literkami polecane są dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Klocki z literami są produkowane przez wiele renomowanych firm. Warto tutaj wymienić między innymi: Little Architect, Morphun, Newmero, Pix-it, czy Wise.

Klocki z cyframi – gwarantują przyjemną naukę matematyki

Edukacyjne klocki z cyferkami pozwalają przedszkolakom nauczyć się matematyki na wesoło. Dzięki nim maluchy nie tylko poznają podstawowe cyfry i znaki matematyczne, ale również mogą się nauczyć dodawania, odejmowania oraz innych działań matematycznych. W naszej ofercie znajdziesz bardzo wiele zestawów, w których są klocki zarówno z literkami, jak i cyferkami. Na uwagę zasługują między innymi zestawy klocków matematycznych Morphun - Matematyczne zabawy. Ten zestaw zawiera aż 175 elementów, więc będzie idealnym rozwiązaniem dla przedszkola. W tym zestawie można znaleźć cyfry oraz działania matematyczne. W zestawie jest osiem kart pracy. Natomiast jeżeli chodzi o poznawanie literek, to serdecznie polecamy Klocki Wise - Muzyka i Litery. Dzięki temu, że znajdują się w nim 132 elementy, to może się nim bawić jednocześnie większa ilość dzieci. Klocki z literami i cyframi do doskonały wybór do przedszkola.

Nauka poprzez zabawę to najlepszy rodzaj edukacji 

W kategorii klocki z cyferkami i literkami znajdą Państwo bardzo dużo różnorodnych zestawów, które mają edukacyjny wpływ na dziecko. Edukacyjna forma zabawy to fantastyczna alternatywa dla dzieci, które nudzi nauka przy standardowym zeszycie, czy książce. Kupując zestaw Morphun działania matematyczne mnożenie i dzielenie lub dodawanie i odejmowanie umożliwiamy dziecku nabywanie nowej wiedzy poprzez zabawę. Łatwe łączenie elementów oraz prostota układania sprawiają, że nauka to sama przyjemność. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczenia się prostych działań matematycznych. Różne kolory klocków oraz cyfr i liczb pozwalają na łatwiejsze przyswajanie podstawowych działań. Odchodząc od standardowego plastikowego klocka, rewelacyjnym rozwiązaniem na przyswajanie wiedzy będzie również zestaw małych gumowych elementów Pix-it. Sama kolorystyka zestawu przykuwa dziecięcy wzrok, a nauka nie musi być nudna, dlatego dodatkowo do zestawu Rainbow dołączono elementy z emotikonkami, które dzieci wprost uwielbiają.  

pixel