Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki PlusPlus - nieograniczone możliwości 

2019-12-23
Klocki PlusPlus - nieograniczone możliwości 

Spis treści

Plus - Plus to duński producent, który oferuje klocki o niepowtarzalnym wyglądzie. Mają prosty kształt i dają wręcz nieograniczone możliwości tworzenia z nich różnych budowli. To bardzo dobry sposób na rozwinięcie dziecięcej wyobraźni.

Dlaczego klocki PlusPlus są wyjątkowe?

Klocki Plus Plus to idealna zabawka do zwiększania kreatywności u dziecka. Budowanie z klocków pozwala w bardzo dużym stopniu rozbudzić dziecięcą wyobraźnię. Klocki zmuszają je do tego, aby same szukały najlepszych rozwiązań, które umożliwią im uzyskanie wymarzonego celu. Klocki Plus Plus mają tak prosty kształt, że od pierwszej chwili można podejrzewać, że zostały wyprodukowane w Danii. Zostały wytworzone z ogromną starannością. Charakteryzują się prostym sposobem łączenia. Można z nich budować zarówno płaskie, jak i przestrzenne konstrukcje. Dzięki nim można rozwijać u dzieci zdolności manualne i pomysłowość. Klocki Plus Plus są produkowane w fabryce pod Kopenhagą. Uwzględniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nie mają w sobie szkodliwych ftalanów i PVC. Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Klocki PlusPlus Mini Basic 100 el. 

W jakich zestawach występują klocki Plus Plus?

Jest tutaj bardzo wiele możliwości i wszystko zależy od tego, czego szukasz. Na przykład zestaw klocków PlusPlus Mini Basic 100 el. są przeznaczone dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat. Mają podstawowe kolory i wielkość 20 mm. Mają charakterystyczny kształt podobny do dwóch złączonych ze sobą plusów. Do tego zestawu dołączona jest instrukcja. Co prawda zawiera on tylko 100 elementów, ale na początek to powinno wystarczyć. Zabawa tymi klockami uczy cierpliwości. Można się nimi bawić w samotności, z rodzicami lub z przyjaciółmi. Klocki są zgodne ze wszystkimi wymaganymi normami bezpieczeństwa. Klocki Plus Plus są zapakowane w praktyczną tubę, w której można je przechowywać na co dzień. Jeżeli szukasz jakiegoś większego zestawu, to polecamy Ci zestaw klocków PlusPlus Mini Neon 300 el. Mają one bardzo intensywne, wręcz neonowe kolory, które przyciągają uwagę dzieci. Ich bardzo dużą zaletą jest to, że w zestawie jest aż 300 elementów, więc można się nimi bawić wspólnie z innymi dziećmi przez wiele godzin.

Klocki PlusPlus Mini Pastel 3w1 220 el. 

Zestawy klocków dla chłopców i dla dziewczynek

Wspomniane przez nas wcześniej zestawy są bardzo uniwersalne i przypadną do gustu każdemu dziecku. Jeżeli natomiast szukasz czegoś, co będzie przeznaczone specjalnie dla dzieci, to polecamy Ci między innymi zestaw klocków PlusPlus Mini Pastel 3w1 220 el. Klocki są zapakowane w kolorowe pudełko, więc od razu można je wręczyć jako prezent. Klocki mają pastelowe kolory. Można z nich zbudować na przykład samochodzik, koronę dla księżniczki, domek lub lalkę. Zestaw jest na tyle duży, że dzieci mogą się nim bawić razem bez ryzyka kłótni. Natomiast dla chłopców polecamy zestaw klocków PlusPlus Mini Neon 3w1 220 el. Na pewno ucieszy od każdego chłopca, bo z tych klocków będzie mógł on zbudować na przykład samochód, wóz strażacki lub samolot. Klocki mają neonowe kolory, więc budowle będą się prezentowały bardzo interesująco.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel