Klocki i zabawki o taki samych elementach

Klocki o jednakowych kształtach

Wiele ludzi kieruje się myślą - im więcej różnych kształtów klocków, tym więcej budowli dziecko może skonstruować. Nic bardziej mylnego! Klocki o jednolitym kształcie dają również nieskończenie wiele możliwości tworzenia. Z tego typu klocków mogą powstać zarówno obrazy płaskie, jak i budowle w 3D. Ogromny wybór klocków o jednakowych kształtach świadczy tylko o ich popularności.

Jakie klocki wybrać z rodzaju jednokształtnych?

Na naszej stronie jest ogromny wybór klocków o jednakowych kształtach. Biorąc po uwagę kategorie wiekowe, znajdą tu Państwo zarówno klocki dla dwulatka, 3 latka, jak i 4 czy 5 latka. Tak jak widać, przestrzał wiekowy jest spory, dla każdego dziecka znajdziemy tutaj coś innego. Dla dwulatka, klocki większych rozmiarów, aby wykluczyć możliwość połknięcia któregoś z elementów. Dla 5 latka zaś klocki z dużą ilością elementów do wielogodzinnej, edukacyjnej zabawy. Przemyślanym podziałem są również klocki o jednakowych kształtach dla dziewczynek i dla chłopców. Zestawy dla chłopców będą charakteryzowały się stonowanymi, podstawowymi kolorami, zaś dla dziewczynek bajkowe zestawy z przewagą kolorystyczną różu i pudrowych odcieni.

Jakie zestawy znajdziemy w kategorii klocków o jednakowych kształtach?

Meli Basic
- klocki jednokształtne wykonane z miłego w dotyku, lekko plastycznego tworzywa sztucznego, które dzieci wprost pokochały. Na naszej stronie znajdą Państwo różne zestawienia ilościowe, jak i wielkościowe. Zestawy klocków Meli zaczynają się już od 50 elementów, które mogą służyć do zapoznania się z rodzajem klocka. Zestaw Meli Basic Edu składający się z 3500 elementów to super rozwiązanie na zabawę kilku dzieci naraz w grupie przedszkolnej, czy też zabawy rodzeństwa. Meli Basic to klocki jednokształtne, które zostały podzielone na grupy wiekowe, dla dzieci w wieku od 1 roku życia dobrym rozwiązaniem będzie seria Meli Maxi o rozmiarze klocka 4,2 x 4,2 cm, zaś dla dzieci powyżej 3 roku życia wybór należy stawiać między serią Meli Basic i Meli Minis.

Klocki Waffle Marioinex - druga propozycja klocków jednokształtnych. Klocki w formie wafli przypadły do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Na naszej stronie klocki z serii Wafle znajdą Państwo w różnych odsłonach. Zestawy tematyczne klocków Micro Waffle, dla dzieci powyżej 4 roku życia, standardowe zestawy klocków Mini Waffle z wielkością elementu 3,5 x 3,5 cm dla trzyletniej dziewczynki, jak i trzyletniego chłopca i nowa odsłona Midi Waffli przeznaczonych dla dzieci od 2 roku życia.

Klocki Incastro - kolejna propozycja klocków jednokształtnych, swoim kształtem przypominają literę X. Klocki plastikowe do łączenia, oferują szerokie spektrum możliwości – wszystkie elementy można dowolnie łączyć w wielu płaszczyznach, uzyskując zdumiewające rezultaty. Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Wybór klocków o jednakowych elementach jest ogromny, jakie klocki Państwo wybiorą, zależy już tylko i wyłącznie od zainteresowań i wieku dziecka. Ważnym atutem jest jakość wykonania tych klocków, a co za tym idzie trwałość na lata.