Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Newmero - nauka liczenia poprzez zabawę 

2019-12-16
Newmero - nauka liczenia poprzez zabawę 

Spis treści

Newmero to klocki matematyczne dla dzieci. Są bardzo prosto wykonane i dzięki temu dzieci mają nieograniczone możliwości nauki matematyki przez zabawę. Newmero jest również doskonałą pomocą dydaktyczną. Dzięki tej zabawce dzieci mogą się nauczyć dodawania, odejmowania oraz rozróżniania wartości liczbowych. Za pomocą tych klocków dziecko może się zaprzyjaźnić z matematyką, która jest chyba najbardziej nielubianym przedmiotem w szkole. Do dziś wielu dorosłych na myśl o niej przechodzą ciarki. Dlatego o wiele lepiej jest zaoszczędzić dzieciom stresu i zainwestować w klocki matematyczne Newmero. Na pewno dziecko od razu się nimi zainteresuje, ponieważ są bardzo kolorowe. Wszystkie elementy klocków Newmero zostały opisane liczbowo oraz podzielone zgodnie z ich kolorami. Na żółtych kaflach są jedności, na zielonych dziesiątki, na niebieskich setki, a na pomarańczowych tysiące.

Klocki matematyczne Newmero gwarantują świetną zabawę

Klocki mają łącznik sumator. Pozwala on na tworzenie rozmaitych wartości liczbowych. Zaczyna się od najmniejszych jedności przez dziesiątki, setki i tysiące. Odróżnienie każdej z tych wartości za pomocą koloru, sprawia, że dzieci mogą w prosty sposób odróżnić jedności od dziesiątek, setek i tysięcy. Dzięki temu większe liczby również nie będą stanowiły dla nich problemu. Za sprawą składanych elementów klocków Newmero można każdą stworzoną liczbę rozłożyć na właściwe wartości liczbowe. Dzięki takiemu sposobowi nauki dzieci mogą dużo szybciej i łatwiej opanować podstawowe działania oraz zagadnienia matematyczne. Co jeszcze warto wiedzieć o klockach Newmero? Każdy klocek ma różnego rodzaju wypustki po bokach oraz na górze. Po bokach klocków jest tak zwana liczbo złączka. Natomiast na górze są liczykształty, które ułatwiają nam porównywanie wielkości liczb. Klocki Newmero mogą być oczywiście wykorzystywane zarówno do nauki, jak i do zabawy.

 Newmero - klocki matematyczne. Zestaw przedszkolny 135 el.

Co znajdziesz w zestawach klocków Newmero?

Tutaj wszystko zależy od tego, jaki zestaw wybierzesz, ale standardowo w skład klocków Newmero wchodzą kafle numeryczne w czterech kolorach: żółte jedności 1-9,  zielone dziesiątki 10-90, niebieskie setki 100-900 i pomarańczowe tysiące 1000-3000. Do zestawu jest dołączony wygodny, bawełniany woreczek, który może być wykorzystywany do przechowywania klocków i książeczka z propozycjami zabaw. Dla jednego dziecka polecamy zestaw: Newmero - klocki matematyczne. Mały zestaw 27 el. lub Newmero - klocki matematyczne. Duży zestaw 57 el. Natomiast do przedszkoli lepiej zamówić zestaw Newmero - klocki matematyczne. Zestaw przedszkolny 135 el lub Newmero - klocki matematyczne. Zestaw 285 el. Klocki są wykonane z bardzo wytrzymałego plastiku, więc będą służyć przez długi czas.

Klocki Newmero mogą być pomocą dydaktyczną

Klocki Newmero mogą stanowić doskonałą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli szkolnych oraz przedszkolnych, jak również dla rodziców, którzy prowadzą nauczanie w domu. Na pewno lekcje i zabawy matematyczne będą ciekawym urozmaiceniem standardowego programu nauczania

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019

Polecane

pixel