Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki dla najmłodszych dzieci Eco Elfiki

(4)Ekologiczne seria zabawek Elfiki & Friends wykonana została z unikalnego tworzywa pochodzącego z trzciny cukrowej. Bio tworzywo jest w pełni ekologiczne, a zabawki posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci w już od pierwszego roku życia. Piękne pastelowe kolory, najwyższa jakość wykonania każdego elementu oraz funkcjonalne opakowania czynią z serii Elfiki wyjątkowe zabawki dla najmłodszych. Każde opakowanie to bardzo dobry pomysł na rozwijający i ciekawy prezent. 
Oferowane klocki edukacyjne są w pełni dostosowane do małych rączek i nie zawierają małych elementów, które mogłyby zostać połknięte. Zabawki te rozwijają u najmłodszych zdolności motoryczne tak ważne dla przyszłej prawidłowej koordynacji. Dzięki takim zabawkom najmłodsi mogą uczyć się poprzez zabawę i dzięki temu zdobywać nowe umiejętności. Czas spędzony na układaniu, łączeniu czy też budowaniu w przyszłości zaowocuje prawidłowym rozwojem psycho-motorycznym. Nie wolno też zapominać, że taka zabawa to przede wszystkim dużo radości dla maluchów. 

W tej kategorii znajdą Państwo sortery dla dzieci od pierwszego roku życia, zabawa polega na dopasowywaniu elementów w wybrane miejsca. Zestaw 3 samochodów, czy trzech łódeczek to super alternatywa na zajęcie dziecka podczas kąpieli. Mozaika edukacyjna, która również jest idealną zabawką dla mniejszych dzieci to ciekawy pomysł na udany prezent. Poprzez odpowiednie dobieranie kolorowych "grzybków" dziecko tworzy obrazy z dołączonych instrukcji. 10 kart pracy o zróżnicowanym poziomie trudności dołączono do zestawu. Klocki edukacyjne zapakowane w estetyczne pudełeczko z rączką. Ciekawym produktem jest także Elfiki Eco Piramida składająca się z 9 dużych elementów, zabawka rozwijająca zdolności manualne, w przepięknych pastelowych kolorach. 
pixel