Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki manipulacyjne Słomki Bamp

(4)
Bamp to zestawy plastikowych kolorowych słomek, z których można tworzyć rozmaite przestrzenne układanki. Prosta zasada składania rurek sprawia, że w kilka chwil można zaprojektować i zbudować dowolne konstrukcje. Bamp to zabawka, która pozwala rozwijać wyobraźnię przestrzenną, jak również poprawia koordynację oraz udoskonala precyzję ruchów. Uczy również samodyscypliny, uwagi oraz daje 100% satysfakcji z tworzonych przedmiotów.

Dlaczego warto kupić zestaw słomek Bamp?

Tworzone budowle mogą być w dwóch wymiarach - w wymiarze 2D lub 3-wymiarowe. Można zaczynać od prostych form na podłodze czy stoliku a później przejść do bardziej zaawansowanych konstrukcji. Rurki mogą przysłużyć się do nauki liczenia, grupowania czy segregowania. Zastosowań w zabawie naprawdę może być wiele. Jedynym ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Największy zestaw zapakowany w estetyczny, trwały pojemnik z rączką, który nie tylko pomoże utrzymać porządek w pokoju dziecięcym, ale także umożliwi przenoszenie zabawy w wybrane przez dziecko miejsce. 

Co znajdziemy w zestawie?

W skład zestawu wchodzą klocki rurki oraz łączniki. Rurki są barwne, kolorowe i zachęcają do zabawy. Jest to wyjątkowo kreatywna zabawka dla małych, jak i większych dzieci. Poszczególne zestawy słomek Bamp różnią się nie tylko ilością elementów, ale również długością rurek. W standardowych mniejszych opakowaniach dostępne są rurki o długości 20 cm wraz z łącznikami. W dużych zestawach znajdują się rurki o dwóch długościach (10 cm i 20 cm) co daje większa różnorodność w składanych budowlach. Klocki słomki dostępne są w różnych konfiguracjach ilościowych. Znajdą Państwo u nas zestawy zaczynające się od 200 elementów do zestawów składających się z aż 1000 elementów! 

Bezpieczeństwo zabawy

Edukacyjna forma zabawy to bardzo ważny element podczas rozwoju małej pociechy, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo pogrupowania wiekowe nawiązujące do bezpieczeństwa zabawy. Wszystkie produkty, które widnieją w naszej ofercie, zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.
pixel