Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Mag Builder

(1)

Klocki Mag Builder wprowadzą Twoje dziecko w świat kreatywnej zabawy!

Wszystkie elementy zostały starannie wykonane, aby nie tylko bawić lecz także aby, zwiększyć wyobraźnię przestrzenną i umiejętności motoryczne Twojego dziecka. Nasz zestaw zawiera magnetyczne klocki z ruchomymi elementami, które dostarczają dodatkowych  atrakcji i rozszerzają możliwości kratywnego myślenia. Dodatek w postaci magnesów w elementach nie tylko rozwija sprawność manualną, ale także wprowadza dzieci w podstawowe zasady fizyki poprzez interaktywne eksperymenty.

Klocki magnetyczne - wiele możliwości zabawy!

Dołączona do zestawu instrukcja posłuży jako cenne narzędzie inspiracji, dostarczając dziecku pomysłów na początkowe konstrukcje i zachęci je do tworzenia unikalnych dzieł. Mag Builder to coś więcej niż tylko zestaw do zabawy - to katalizator rozwoju umiejętności, wspierający kreatywność, logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów u dzieci. 

Każdy mały fan motoryzacji oraz konstruowania będzie zachwycony!

Dla młodych entuzjastów motoryzacji ten zestaw zapewnia niekończącą się rozrywkę! Składa się z różnych elementów, w tym śmigieł, kół, stożków, piłek, kolanek i innych, umożliwiając młodym konstruktorom uwolnienie wyobraźni i zbudowanie wymarzonych pojazdów. Każdy klocek jest wyposażony w dyskretny magnes, zapewniający bezpieczne połączenie między elementami. Magnesy zostały zaprojektowane tak, aby były delikatne, umożliwiając dzieciom łatwe łączenie i rozłączanie klocków. Ta cecha spraw, że konstrukcje będą odporne na przypadkowe pchnięcia, co zwiększy ich trwałość i podniesie satysfakcję z zabawy.

pixel