Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki dla rocznego dziecka

(6)

Klocki dla najmłodszych to najlepsza forma rozwoju podstawowych funkcji poznawczych i ruchowych. Maluchy od samego początku nieustannie pochłaniają nowe informacje, a ich mózg pracuje na pełnych obrotach. Dlatego każdego dnia powinniśmy dbać o jego właściwą stymulację, jak i rozwój. Zabawa klockami to nie tylko cudownie spędzony czas, ale także tworzenie znakomitej formy edukacyjnej.

Sortery - idealne klocki dla rocznego dziecka

Nasze małe pociechy już od najmłodszych lat potrzebują specjalnej uwagi i troski, aby pomóc dziecku w początkowej nauce świata, warto zaopatrzyć się w specjalnie zaprojektowanie klocki już od 1 roku życia. Klocki dla rocznego dziecka typu sorter, które między innymi znajdziemy w tej kategorii, są najlepszym rozwiązaniem na ćwiczenie rączek najmłodszych i pomocą w rozwoju ich zdolności motorycznych. Kolorowe sortery, które nie tylko bawią, ale i pobudzają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność to zawsze trafiony prezent.

Jak wybierać klocki dla rocznych dzieci i na co zwracać uwagę?

Z doborem odpowiedniej zabawki do wieku rozwojowego dziecka nie jest łatwo. Dzieci tak szybko rosną, a ich umiejętności i chęć poznawania świata jest z dnia na dzień coraz większa. Wielokrotnie wybór właściwych klocków może przysporzyć kłopotów. Które klocki dla niemowlaka będą lepsze? Dla maluchów od pierwszego roku życia najważniejszym elementem, na którym musimy się skupić przy wyborze odpowiedniego zestawu, jest ich rozwój, dlatego dobrym rozwiązaniem będą sortery, klocki w formie puzzli, domino czy mozaiki edukacyjne. Dodatkowym autem zabawek dla najmłodszych jest jakość ich wykonania. W pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na ich wielkość, wyklucza ona połknięcie, któregoś z elementów. Drugą istotną zaletą jest możliwość zakupienia w naszej ofercie produktów z  Bio tworzywa pochodzącego z trzciny cukrowej.

Bezpieczne i certyfikowane klocki dla rocznych maluszków

Roczne dziecko poznaje świat według własnych kryteriów, wielokrotnie wykorzystując wszystkie zmysły naraz. Dotyk oczywiście odgrywa tutaj bardzo ważną rolę, ale koordynacja wzrokowo-ruchowa, również powinna być rozwijana. Ważne by wybór padał zawsze na sprawdzone i bezpieczne marki. Wszystkie nasze klocki dla niemowląt są wykonane zgodnie z  normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, która określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY