Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Clixo

(13)

Klocki Clixo  

Zestawy klocków magnetycznych Clixo zostały stworzone, aby edukować, bawić, oraz zachęcać do tworzenia oraz eksperymentowania z formą, kształtem oraz kolorami. Zachęcając dzieci do eksploracji, budowania i kreatywnego myślenia, magnetyczne układanki Clixo są doskonałe dla młodych konstruktorów, którzy są chętni do nauki oraz ciekawi świata, oraz dla ich rodziców, którzy chcą inwestować w edukacyjny rozwój swoich pociech.

Z Clixo każdy moment zabawy jest okazją do nauki i rozwoju nowych umiejętności, co czyni te zestawy doskonałym wyborem do wspierania edukacyjnego rozwoju przez zabawę. Zarówno w domu, w placówkach edukacyjnych, jak i w podróży, Clixo oferuje dzieciom oraz dorosłym wiele zabawy oraz przyjemności z układania. 

Wielokrotnie nagradzane, innowacyjne oraz doceniane przez dzieci, rodziców oraz ekspertów!

Wykonane z atestowanych materiałów pozyskanych z recyklingu są fenomenem wśród edukacyjnych klocków konstrukcyjnych oraz magnetycznych układanek. 

Idealne zarówno do użytku domowego, jak i w przestrzeniach edukacyjnych, takich jak przedszkola czy szkolne świetlice. Zabawka roku 2023!

Wyjątkowe klocki dla dzieci!

Ich uniwersalny i otwarty charakter zaprasza do eksperymentowania i odkrywania nieograniczonych możliwości konstrukcyjnych, czyniąc je nie tylko źródłem niekończącej się zabawy, ale także ciekawym elementem dekoracyjnym dodającym artystycznego uroku każdej przestrzeni.

Z klockami przestrzennymi Clixo każdy moment zabawy jest okazją do nauki i rozwoju nowych umiejętności, co czyni te zestawy doskonałym wyborem do wspierania edukacyjnego wzrostu przez zabawę. 

pixel