Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki powyżej 200 zł dla dzieci

(86)
Obecnie w sklepach z zabawkami jest bardzo duży wybór klocków dla dzieci. Klocki są jedną z tych zabawek, które gwarantują maluchowi nie tylko mnóstwo zabawy, ale również je rozwijają. 

Jakie klocki powyżej 200 zł będą odpowiednie dla Twojego dziecka?

Tutaj z całą odpowiedzialnością możemy polecić klocki drewniane. Zarówno klasyczne, jak i te magnetyczne. To dobry wybór dla malucha w tym wieku. Ich zaletą jest to, że mają proste kształty. Klocki łączą się i rozłączają w bardzo prosty sposób, więc maluch może się nimi bawić samodzielnie. Warto jest poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniego zestawu, ponieważ tego typu klocków w naszych sklepie internetowych jest naprawdę dużo. Możesz kupić maluchowi zestaw klocków, w którym elementy są w naturalnym kolorze lub pomalowane różnokolorowymi farbami. Dobrym wyborem są klocki magnetyczne, ponieważ stworzona przez dziecko budowla nie rozpadnie się przy pierwszym mocniejszym dotknięciu. Jeżeli wybrany przez Ciebie zestaw klocków, będzie zbyt mały, to możesz dokupić maluchowi drugi tej samej firmy i tym sposobem, zafundować mu jeszcze więcej kreatywnej zabawy. Klocki drewniane są strzałem w dziesiątkę, ponieważ dziecko może dzięki nim nauczyć się rozpoznawać podstawowe kształty i kolory. Już od wielu pokoleń wiadomo, że drewniane klocki są bardzo pomocne w prawidłowym rozwoju maluchów. 

Klocki plastikowe też są idealnym wyborem

Za tak wysoką kwotę z powodzeniem możesz wybrać dla malucha takie klocki, jakie mu się tylko wymarzą. Jeżeli nie lubi on tworzyć zaawansowanych konstrukcji z klocków drewnianych, to równie dobrze możesz mu kupić te wykonane z plastiku. Plastikowe klocki powyżej 200 zł pozwalają na wybudowanie z nich na przykład domków lub ulubionych pojazdów. Klocki z plastiku są kolorowe, więc zachęcają malucha do wielogodzinnej zabawy. W dodatku, gdy pochodzą one od uznanej na rynku firmy, to są bezpieczne dla dziecka, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Klocki z plastiku są również niezwykle trwałe i można je rozbudowywać o kolejne zestawy. 
pixel