Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki edukacyjne do nauki z literkami i cyferkami

(6)
Nauka pisania - klocki z literkami

Klocki z literkami
mogą być doskonałym uzupełnieniem zabawy każdego małego budowniczego. W większości przypadków klocki te zawierają podobne elementy jak zwykłe klocki edukacyjne czy też klocki konstrukcyjne. Łączenie zabawy z nauką jest ciekawym sposobem na rozwój dziecka bez względu na jego wiek. Dzięki temu dziecko przyswoi nowe umiejętności, a dodatkowo będzie zainteresowane kolejnymi elementami dla swoich budowli. Tego typu klocki mogą być doskonałym uzupełnieniem standardowych zestawów klocków Morphun czy też Wise-i. Klocki z literkami są kompatybilne z podstawowymi zestawami z danej grupy. Łatwo się łączą i mogą być ciekawym prezentem dla 6 latka

Nauka liczenia - klocki z cyferkami

Klocki z cyferkami natomiast, to nieograniczone możliwości rozwijania zdolności grupowania czy też liczenia. Zabawa w przeliczanie poszczególnych klocków i dokładanie do nich odpowiednich cyfr to uzupełnienie edukacji wczesnoprzedszkolnej. W późniejszym okresie również używanie działań matematycznych pokazanych na klockach edukacyjnych pozwoli na łatwiejsze zaznajomienie się z podstawowymi działaniami matematycznym takimi jak dodawanie czy odejmowanie. Nauka liczenia to ciekawe urozmaicenie każdej zabawy - tym bardziej że klocki plastikowe łatwo się łączą i są w pełni bezpieczne nawet dla młodszych dzieci.

Nauka poprzez zabawę to najlepszy rodzaj edukacji 

W kategorii klocki z cyferkami i literkami znajdą Państwo bardzo dużo różnorodnych zestawów, które mają edukacyjny wpływ na dziecko. Edukacyjna forma zabawy to fantastyczna alternatywa dla dzieci, które nudzi nauka przy standardowym zeszycie, czy książce. Kupując zestaw Morphun działania matematyczne mnożenie i dzielenie lub dodawanie i odejmowanie umożliwiamy dziecku nabywanie nowej wiedzy poprzez zabawę. Łatwe łączenie elementów oraz prostota układania sprawiają, że nauka to sama przyjemność. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczenia się prostych działań matematycznych. Różne kolory klocków oraz cyfr i liczb pozwalają na łatwiejsze przyswajanie podstawowych działań. Odchodząc od standardowego plastikowego klocka, rewelacyjnym rozwiązaniem na przyswajanie wiedzy będzie również zestaw małych gumowych elementów Pix-it. Sama kolorystyka zestawu przykuwa dziecięcy wzrok, a nauka nie musi być nudna, dlatego dodatkowo do zestawu Rainbow dołączono elementy z emotikonkami, które dzieci wprost uwielbiają.  
pixel