Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Duże klocki dla dzieci Giganty

(2)
Wśród zmieniającego się asortymentu zabawek dla dzieci, znaleźć można takie, które wykazują się odpornością na aktualne trendy. Mowa oczywiście o klockach, które od wielu lat stanowią nieodłączny element prawidłowego rozwoju dzieci. U tak wielkiej popularności, stoi ogrom zalet, do jakich zaliczyć można wzrost umiejętności manualnych, kształtowanie cierpliwości, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej czy koncentracji. Ogromna różnorodność – zarówno kształtów, jak i kolorów – stanowi skuteczną zachętę do tworzenia coraz to bardziej fantazyjnych budowli. Polecamy zatem klocki Giganty – jedne z największych modeli konstrukcyjnych, jakie są na rynku. Niezastąpione zarówno w użytku domowym, jak i publicznym: żłobkach czy przedszkolach. Atestowane, wykonane z bezpiecznych, wysoce jakościowych materiałów, odpornych na intensywne użytkowanie. Nie stanowią problemów w składaniu, dzięki czemu dostarczają wiele radości podczas budowania, podczas gdy utworzone obiekty stanowią wstęp do dalszej, beztroskiej zabawy. Ogromny dom, a może długi pociąg, który zacznie przewozić lalki i maskotki? Z klockami Gigant nie ma miejsca na nudę!

Dlaczego jeszcze warto wybrać Klocki Giganty?

Mogą one występować w postaci tradycyjnych klocków plastikowych o bardzo dużych elementach albo mieć formę wafli. Te pierwsze są doskonałe do budowania z nich budynków, ludzików lub pojazdów. Natomiast wafle to bardziej nadają się do tworzenia z nich różnych obiektów. Należy jeszcze wspomnieć, że są to bardzo dobre klocki dla 3 latka, ponieważ czasami stanowią wręcz połowę jego wzrostu. Dlatego dziecko z łatwością może sobie z nich wybudować na przykład domek, w którym będzie się mogło bawić ze znajomymi. Klocki Giganty w kształcie wafli w zestawie mają również kółka, więc można z nich wybudować pojazd i nim jeździć po domu. Klockami Gigantami w kształcie wafli można się bawić nawet na zewnątrz, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne. Klocki są bardzo kolorowe, więc będą świetnie się prezentowały w każdym ogrodzie. Klocki o dużych rozmiarach są dostępne w wielu zestawach. Najmniejsze zaczynają się od 20 elementów, a największe mają ponad 100 części. Mogą się w nich znajdować też dodatkowe elementy, na przykład zjeżdżalnie lub kółka, co jeszcze zwiększa możliwości zabawy. Świetne klocki plastikowe wspomagające rozwój kreatywności dziecka. 


Klocki Gigant to wielkie klocki dla najmłodszych dzieci.

Ich duży rozmiar robi na maluchach ogromne wrażenie. Są to plastikowe, duże bezpieczne elementy, które nie posiadają ostrych krawędzi. Duże rozmiary klocków ułatwiają dzieciom pewny chwyt i w prosty sposób łączą się ze sobą. W zestawie znajdują się małe i duże klocki, osie z kołami i zaczepy. Wszystko w rozmiarze XL.
Dzięki dużym gabarytom poszczególnych elementów można zbudować pokaźnych rozmiarów budowlę, która bez problemu stanie się domkiem dla naszej pociechy. Doskonała jakość wykonania oraz żywa kolorystyka przekona dzieci do zabawy. Stabilne i trwałe domy, mury obronne, fortece będą wyzwaniem dla małych budowniczych. Giganty to klocki, które idealnie nadają się do zabawy także w ogrodzie. Mały konstruktor będzie mógł również uczestniczyć w tworzeniu swoich pierwszych pojazdów na kółkach o konkretnych rozmiarach. Dzieci będą mogły używać takich zbudowanych klockowych pojazdów do przewożenia rozmaitych przedmiotów. Jak wiadomo zabawa w transport, jest zabawą, która budzi uśmiech i radość u małych dzieci.
pixel