Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki do zabaw narracyjnych dla przedszkoli

(3)
Zabawa narracyjna polega na tym, że maluch najpierw tworzy z klocków jakieś konstrukcje, na przykład pojazdy lub zwierzątka, a następnie się nimi bawi. Zabawki zbudowane z klocków stają się bohaterami opowiadanych i wymyślanych przez dziecko historii. Klocki do zabaw narracyjnych są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Już dwulatek z pomocą rodzica lub opiekunki przedszkolnej jest w stanie, wymyślić jakąś historię i mieć z tego mnóstwo zabawy. Jeżeli chodzi o zabawy narracyjne, to na pierwszy plan wybijają się trzej producenci klocków. Wszyscy znajdują się w naszej ofercie.
Klocki Ludus – dla najmłodszych dzieci
Klocki Ludus będą idealnym rozwiązaniem dla dwulatka, który trafił do przedszkola. Ta firma produkuje zarówno małe zestawy, z których można zbudować pojedyncze zwierzątka, jak i duże, z których można stworzyć wszystkie ulubione zwierzaki. Ten największy zestaw w naszej ofercie, czyli mający 100 elementów będzie wprost doskonałą propozycją do przedszkola. Z tego zestawu przedszkolaki mogą zbudować aż cztery zwierzątka. Są to: żółw, ośmiornica, gąsienica oraz ślimak. Klocki są bajecznie kolorowe i na pewno wywołają uśmiech na twarzy każdego dwulatka. 

Klocki Obludarium – dla miłośników zwierząt
W naszej ofercie znajduje się zestaw klocków tej firmy, który zawiera 62 elementy. W pierwszej chwili może się wydawać, że jest to niewiele, ale dzięki bardzo interesującemu sposobowi łączenia, można z nich tworzyć naprawdę bardzo wiele konstrukcji. Te klocki służą do tego, żeby budować z nich przeurocze zwierzątka i później się nimi bawić. Dzięki temu, że klocki nie rozłączają się samoistnie, to nie ma obawy, że stworzone zabawki będą się niszczyły w czasie zabawy.

Klocki LinkaZoo – można z nich stworzyć prawdziwe zoo
Ogromną zaletą tych klocków jest to, że nawet ten mniejszy zestaw ma ponad 100 elementów. Jest dobrą propozycją do przedszkola, ponieważ dzięki temu, że znajdują się w nim bardzo różne zwierzątka, to przedszkolaki mogą nauczyć się je rozpoznawać oraz poznać ich nawyki.
pixel