Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki układanki silikonowe Pix-It

(3)
Pix-IT - idealne klocki dla przedszkoli PIX-IT to klocki absolutnie wyjątkowe. W pierwszej chwili kojarzą się z grą w statki. Mamy białą zakratkowaną powierzchnię oraz ułożone na niej klocki. Na pewno ich bardzo dużą zaletą jest to, że występują w intensywnych, wręcz neonowych kolorach. Dzięki temu dziecku trudno jest oderwać od nich wzrok. Te klocki są idealne dla maluchów, które dopiero uczą się odwzorowywania tego, co mają przed sobą. Wystarczy rozłożyć przed dzieckiem silikonową matę, która znajduje się w zestawie. A następnie pokazać mu obrazek, który ma ono odtworzyć za pomocą klocków. Może to być na przykład samolot.

Co zawiera zestaw klocków Pix-it?

PIX-IT to klocki, które są najbardziej odpowiednie na prezent dla 4 latka. Na pewno dostarczą mu one bardzo wiele zabawy i dodatkowo pomogą mu w rozwijaniu nowych umiejętności. W tej kategorii znajdą Państwo 4 różne zestawy klocków Pix-it. Największy zestaw liczy aż 360 elementów, a najmniejszy składający się z 32 elementów, będzie idealnym rozwiązaniem na rozpoczęcie przygody z klockami serii Pix-it. W największym zestawie znajdziemy dwie maty do układania, jedna w kolorze zielonym, druga przezroczysta, dodatkowo dwie książki z inspiracjami do tworzenia obrazów. Ciekawym zestawem jest również Pix-it Rainbow, 180 elementów w bardzo wyrazistych kolorach z nadrukami liter, cyfr i emotikonek, a wszystko zapakowane w estetyczny woreczek, który pomoże utrzymać porządek w dziecięcym pokoju.

Zabawy nie ma końca z klockami Pix-it!  

Wszystkie elementy wykonane z sylikonowego, plastycznego materiału. Miły w dotyku element przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Od dawna wiadomo, że ulubioną zabawą dla dzieci jest układanie puzzli i budowanie z klocków, zestawy Pix-it to połączenie dwóch ulubionych dziedzin zabawy dla Waszych pociech.

Czy układanie sylikonowych elementów na macie może mieć edukacyjny wpływ? 

Oczywiście, że tak! Są to klocki edukacyjne nie tylko ze względu na to, że rekomenduje je MENSA, ale również dlatego, że dzięki nim dziecko może na przykład nauczyć się literek i cyferek przez układanie ich z klocków na macie. Podczas układania dziecko rozwija zarówno swoją wyobraźnię, kreatywność, zdolności matematyczne, jak i umiejętność koncentracji i skupienia na zadaniu.
pixel