Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Pojemniki plastikowe Plafor

(5)
Zapewne wie o tym każdy rodzic, że utrzymanie porządku w pokoju zajmowanym przez dziecko można przyrównać do cudu. Wielokrotnie długie godziny sprzątania uzyskują mierne rezultaty już po pierwszej zabawie. Sytuację może komplikować fakt, gdy jej przedmiotem stają się klocki edukacyjne. O ile maskotki i inne duże zabawki stosunkowo szybko można odłożyć na swoje miejsce, o tyle w przypadku klocków ich okiełznanie przyprawi o zawrót głowy niejednego opiekuna. My mamy na to rozwiązanie! Oferujemy pudełka na klocki Plafor, które nie tylko nauczą dzieci sprzątania, ale również wyćwiczą w nich systematyczność działań.

Dlaczego u jest bałagan?

Powodów, dla których utrzymanie porządku jest dla dziecka umiejętnością wykraczającą znacznie dalej poza jego indywidualne zdolności, może być wiele. O ile w niektórych przypadkach jest to związane z wysyłaniem zbyt ogólnikowych komunikatów w postaci „posprzątaj pokój”, o tyle w innych może być spowodowane brakiem wyznaczonych do tego miejsc. Trudno bowiem uporządkować klocki plastikowe czy zabawki konstrukcyjne nie mając do tego odpowiednio przygotowanych akcesoriów. Dlatego przybywamy z odsieczą, proponując niezwykle funkcjonalną i praktyczną kolekcję pudełek na klocki. Ich walory użyteczne, jak i estetyczne docenią wszyscy rodzice. Podczas, gdy przezroczyste ściany zapewnią szybki wgląd do przechowywanych skarbów, to kolorowe wieczko zezwoli na kolorystyczne dopasowanie do pokoju dziecięcego. Naszym zdaniem to hit, którego nie powinno zabraknąć w żadnym domu!

W tej kategorii znajdą Państwo pojemniki różnej wielkości, pudełko o pojemności 5 litrów będzie fantastycznym rozwiązaniem na schowanie drobnych rzeczy. Pojemniki 6,3 litra i 9,1 litra z różnymi kolorami uchwytów i pokryw to na pewno super alternatywa do zachowania estetyki i porządku w dziecięcym pokoju. 
pixel