Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki ze zwierzętami LinkaZoo

(2)
Które dziecko nie lubi sympatycznych zwierzaków zamieszkujących egzotyczne rejony? To właśnie z myślą o wielbicielach zwierząt i poszukiwaczach przygód powstały klocki z plastiku LinkaZoo, dzięki którym maluch może stworzyć własną miniaturową dżunglę. Wraz z zestawem dziecko otrzymuje do dyspozycji 216 elementów przedstawiających zwierzątka, trawę, drzewa, iście, czy ruchome platformy.
Z dostępnych klocków możliwe jest otrzymanie niezliczonej liczby kombinacji z udziałem różnych zwierząt. Wystarczy na moment popuścić wodze fantazji, aby stworzyć zabawną konstrukcję przeczącą prawom fizyki. Każde zwierzątko można z łatwością złapać w taki sposób, żeby wesoło pięło się ku górze, uzyskując w ten sposób cyrkowe akrobacje. Klocki dla dzieci zoo to przede wszystkim doskonała zabawa dla całej rodziny. Łączenie ze sobą kolejnych zwierzaków dostarcza niesamowitej frajdy i zachęca do zwariowanych kombinacji. Taka forma zabawy nie tylko wprawi wszystkich jej uczestników w dobry humor, ale także pobudzi ich wyobraźnię i włączy kreatywne myślenie.
Klocki konstrukcyjne zoo to doskonała zabawka dla dzieci w niemal każdym wieku – pokochają ją zarówno 4 latkowie, jak i starsze dzieci. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały zaprojektowane z ogromną dbałością o szczegóły, dzięki czemu zarówno zwierzaki, jak i elementy przyrody prezentują się niezwykle estetycznie, co dodatkowo podkreśla ładna nasycona kolorystyka. Do produkcji klocków użyto wysokiej jakości plastiku, który sprawia, że wszystkie elementy są trwałe i bezpieczne. Wydawać by się mogło, że klocki to taka zabawka, która nie może nas już w niczym zaskoczyć. Plastikowa konstrukcja, o różnorodnej budowie i kształcie, przeznaczona do łączenia w całość. Czy, aby na pewno? Czy słuszne jest takie spłycenie? Oczywiście, że nie! A najlepszym tego przykładem są klocki edukacyjne LinkaZoo, którym daleko do tradycyjnych odpowiedników – w każdym możliwym aspekcie!

Zabawki konstrukcyjne, które zachęcą niejednego (małego) sceptyka...

Wystarczy spojrzeć na zestawy zwierzaków z serii LinkaZoo, aby szybko przekonać się, że daleko im do pierwotnej, klasycznej idei. Stanowią bowiem absolutną nowość, i to nie tylko z uwagi na postać, ale również sposób łączenia. Klocki wyróżniają się nietypowym miejscem złączania, podyktowanym różnorodną postacią każdego z nich, a co za tym idzie odmiennym ich umiejscowieniem. W praktyce oznacza to nieustanne próby podejmowane przez małego konstruktora do projektowania i ryzykowania coraz to nowych układów, bez jakichkolwiek gotowych schematów do powielania. Klocki edukacyjne LinkaZoo spodobają się nawet tym maluchom, które nie przepadają za budowaniem. Wszystko dlatego, że stanowią idealne tło dla zabaw narracyjnych, u których źródła tkwi odgrywanie scenek rodzajowych i rozmaitych historii. Gotowe figurki zwierzaków, utrzymane w ciekawej i soczystej kolorystyce przybliżą młodszym dzieciom świat fauny i flory, z kolei starsze zaznajomią z istotą budowania, zwłaszcza że posiadają ruchome platformy, niespotykane w innych zestawach. Od dziś tradycyjne klocki mają swój zamiennik. A są nim zestawy klocków edukacyjnych LinkaZoo, pozwalające stworzyć swoją własną dżunglę – bez wychodzenia z domu!
pixel