Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Magnetyczne klocki dla przedszkoli i szkół

(12)
Już od wielu pokoleń klocki w ogóle nie tracą na swojej popularności. Zupełnie nas to nie dziwi. Zachwyt dzieci i rodziców nad klockami wynika stąd, że świetnie rozwijają one dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kreatywność i dają maluchowi obudzić w sobie prawdziwego konstruktora. W dodatku dobrze dopasowane do grupy przedszkolnej klocki pozwolą dziecku doskonale się bawić wspólnie z rówieśnikami. 

Jakie klocki z magnesami znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego?

W naszym sklepie internetowym mamy nowoczesne klocki na magnes, które urozmaicą przedszkolakom ich codzienne zabawy. W naszym asortymencie możesz znaleźć nie tylko klocki z magnesem o tradycyjnych kształtach, ale również takie, które mają o wiele bardziej nietuzinkowe formy i można z nich stworzyć na przykład pojazd. Klocki z magnesami mają to do siebie, że są odpowiednią zabawką, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Za pomocą klocków, które mają w sobie magnesy, maluchy mogą zbudować trwałe konstrukcje. Wystarczy, że dopasują do siebie w odpowiedniej kolejności poszczególne elementy. Dlaczego warto kupić do przedszkola klocki na magnes? Wynika to stąd, że są one na tyle oryginalną zabawką, że na pewno zainteresują przedszkolaki. Dodatkowo z klocków z magnesem maluchy mogą skonstruować niezliczoną ilość budowli. Dzięki temu rozwiną one swoją wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. W sklepie internetowym mamy bardzo szeroki wybór zestawów klocków. W najmniejszym zestawie klocków na magnes znalazło się tylko 9 elementów, a w największym prawie 170 elementów. Im większy zestaw do przedszkola wybierzesz, tym więcej maluchów, będzie się nim mogło bawić w tym samym czasie.

Klocki na magnes są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku


Przedszkole to takie miejsce, w którym spotykają się maluchy w różnym wieku. Dlatego warto zadbać o to, żeby znalazły się w nim zestawy klocków, które będą odpowiednie dla trzylatków, jak i takie dla sześciolatków. Klocki magnetyczne to bardzo dobry wybór do każdego przedszkola. Warto też podkreślić, że dla mniejszych dzieci klocki magnetyczne to odrobina magii. Zakup któregoś z zestawów klocków magnetycznych to gwarancja zadowolenia dziecka i długie godziny fantastycznej zabawy. Ciekawymi zestawami klocków magnetycznych będą zarówno zestawy z serii Magical Magnet, z których dziecko ma możliwość budowania jeżdżących, trwałych pojazdów, robotów i wiele innych konstrukcji, jak i zestawy klocków MagFun o zróżnicowanych kształtach umożliwiające budowanie postaci, pojazdów czy samolotów. Zabawa magnetycznymi klockami opiera się na dziecięcej wyobraźni, dziecko budując postać i pojazd jest w stanie stworzyć własną historię zabawy. Zestawów magnetycznych na naszej stronie jest wiele i mamy nadzieje, że któryś z nich przypadnie do gustu Twojemu dziecku.  

pixel