Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Duńska myśl - dlaczego warto wybrać klocki Plus-Plus?

2021-05-15
Duńska myśl - dlaczego warto wybrać klocki Plus-Plus?

Szeroki wybór klocków konstrukcyjnych, rozwijających wyobraźnię u dzieci jest na pewno pomocą, ale i utrudnieniem dla rodziców poszukujących najlepszych zestawów. Na uwagę zasługują na pewno klocki duńskiego producenta, które są jedyne w swoim rodzaju. Mowa o klockach Plus-Plus, które na stałe zagościły w naszej ofercie.

Spis treści

Klocki konstrukcyjne Plus-Plus w skrócie można opisać, iż mają jeden kształt, ale umożliwiają tworzenia konstrukcji, o jakich tylko dziecko zamarzy! Każdy klocek łatwo łączy się z następnym. Dziecko może tworzyć kolorowe, płaskie mozaiki lub bardziej zaawansowane konstrukcje 3D. W niniejszym artykule podpowiadamy, czym dokładnie są klocki Plus-Plus, co je wyróżnia na tle konkurencyjnych zestawów i dlaczego warto się na nie zdecydować.

Czym są klocki konstrukcyjne Plus-Plus?

Klocki konstrukcyjne Plus-Plus to kreatywna, pełna emocji i braku ograniczeń zabawa, która może zagwarantować wiele godzin świetnej zabawy. Dzieci, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy oraz ich rodzice mogą wspólnie spędzać czas, czerpiąc przyjemność z używania wyobraźni do tworzenia kolorowych, trójwymiarowych dzieł. Klocki oprócz konstrukcji 3D umożliwiają także tworzenie płaskich konstrukcji, które są na pewno łatwiejsze i mogą być wspaniałym wstępem do tej wspaniałej przygody. Klocki od duńskiego producenta to doskonała zabawka edukacyjna, która nie tylko stymuluje zdolności motoryczne, ale i rozwija wyobraźnię, ćwiczy skupienie i cierpliwość! Zgodnie z hasłem producenta - to jeden kształt, a nieskończone możliwości!

Plus-Plus czyli wyjątkowe możliwości

Klocki dla dzieci Plus-Plus to nieskończone możliwości układania wszystkiego, co tylko dziecko może sobie wyobrazić! Każdy oryginalny klocek ma tą samą długość i jest jak najbardziej odpowiedni do użytku przez dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Zabawa klockami konstrukcyjnymi Plus-Plus doskonale wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, pobudza kreatywność i chęć do działania - układania coraz to bardziej skomplikowanych konstrukcji. Sprawdź, które modele cieszą się największym zainteresowaniem w naszym sklepie i spraw dziecku niesamowitą niespodziankę!

Klocki plastikowe PlusPlus Mini Neon 100 el. to zestaw neonowych klocków Mini w rozmiarze 20 mm. 100 trójwymiarowych puzzli sprawi, że Twoje dziecko będzie mogło bez żadnych przeszkód i ograniczeń tworzyć rozmaite konstrukcji 2D, jak i bardziej zaawansowane - 3D. Ciekawe, neonowe kolory tylko zachęcą do wkroczenia w ten wspaniały świat nieograniczonych możliwości!

Klocki plastikowe PlusPlus Mini Basic 100 el. jest tożsamym zestawem do proponowanego powyżej, różniącym się kolorami. Klocki konstrukcyjne przypominają klasyczne puzzle, które Twoje dziecko na pewno dobrze znają! To z kolei zachęca do rozpoczęcia zabawy, która będzie nie tylko prosta i nieskomplikowana, ale także przyjemna i satysfakcjonująca!

Klocki PlusPlus Mini Basic 3w1 220 el. z kolei zawierają aż 220 elementów, które można łączyć z pozostałymi zestawami z serii Plus-Plus! Klocki, podobnie jak poprzednicy, spełniają najwyższe standardy pod względem jakości wykonania i bezpieczeństwa, jednocześnie gwarantując niezapomniane chwile podczas układania i wznoszenia różnorodnych konstrukcji.

Ciekawostka! Producent zapewnia dostęp do aplikacji mobilnej, która może być prawdziwym źródłem inspiracji do wymyślania nowych zabaw! Mimo tego, wybierając klocki edukacyjne w naszym sklepie internetowym, zawsze do każdego zestawu Plus-Plus dołączona jest specjalna instrukcja, która może zainspirować dziecko do tworzenia nowych rzeczy, krok po kroku.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
pixel