Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Obludarium

(1)
klocki edukacyjne Obludarium Z klocków Obludarium można z łatwością stworzyć naprawdę wyjątkowe zwierzaki. Ta zabawka spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Klocki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Na pewno starczą na wiele lat codziennej zabawy. Ich zaletą jest również to, że są przyjemne w dotyku i łatwo trzyma się je w dłoni, co jest szczególnie istotne w odniesieniu do mniejszych dzieci. Klocki są też niezwykle kolorowe, co jeszcze zwiększa radość z zabawy. W zestawach znajduje się bardzo wiele elementów, więc są idealne do wspólnego spędzania czasu, na przykład z rodzicami lub znajomymi. Klockami można bawić się również na zewnątrz, bo są odporne na warunki atmosferyczne. Zabawne zwierzątka na pewno rozbawią Twoje dziecko, nawet w bardzo pochmurny dzień.

Zalety klocków Obludarium

Klocki Obludarium mają to do siebie, że bardzo łatwo się ze sobą łączą. Wystarczy wcisnąć wybrany element w korpus i poczekać na charakterystyczny dźwięk, który potwierdza, że dobrze się on trzyma. Zabawa tymi klockami może pełnić również funkcję edukacyjną, ponieważ dzięki nim dziecko może nauczyć się rozpoznawać podstawowe części ciała. Może też poznać niektóre rodzaje zwierząt, na przykład ptaki. Te klocki edukacyjne pozwalają też rozwijać umiejętności manualne, ponieważ połączenie ze sobą elementów wymaga chwili skupienia i wykonania precyzyjnego ruchu przez dziecięce rączki. W dodatku, jeżeli Twój maluch lubi zwierzęta, to na pewno taka zabawka bardzo mu się spodoba i będzie się nią bawił przez długie godziny. To doskonałe klocki dla 4 latka.
Podczas zabawy kompletem klocków edukacyjnymi Obludarium, na twarzy dziecka z pewnością pojawi się uśmiech. Szczególną uwagę zwraca niecodzienny sposób łączenia ze sobą elementów. Wybrane części ciała wciska się w korpus, aż do momentu usłyszenia charakterystycznego dźwięku. W ten oto nieskomplikowany sposób powstaje trwała konstrukcja zwierzątka, której można nadawać różne pozy. A to jeszcze nie wszystko! Z wybudowanych stworów oraz innych zestawów dziecko może stworzyć całe zoo! Będzie ono tym bardziej wyjątkowe, że znajdą się w nim zwierzęta, których nie sposób spotkać na co dzień. Dzięki zabawie klockami edukacyjnymi maluch zapamięta i nauczy się nazywać podstawowe części ciała, a także otworzy się na nowe pomysły i niebanalne rozwiązania. 
pixel