Klocki PlusPlus

klocki konstrukcyjne Plus Plus
Klocki konstrukcyjne PlusPlus są zabawkami duńskiego producenta, które w doskonały sposób łączą wysoką jakość wykonania z prostotą. W dostępnych zestawach znaleźć można elementy o jednolitym kształcie, które swoim wyglądem przypominają dwa scalone ze sobą znaki plus. Po połączeniu elementów ze sobą możliwe jest uzyskanie konstrukcji dwuwymiarowych lub trójwymiarowych, co daje niezliczony zakres kombinacji w kwestii tworzenia dowolnych obiektów. Manipulowanie klockami pozytywnie wpływa na kształtowanie dziecka – pobudza kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, a także rozwija zdolności manualne. To także znakomita zabawa zapewniająca wiele radości i satysfakcji.
Klocki plastikowe do łączenia marki PlusPlus są produktami w pełni dostosowanymi do potrzeb zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Tym co odróżnia od siebie poszczególne zestawy jest przede wszystkim kolorystyka, a także obecność konkretnych motywów przewodnich, charakterystycznych dla każdej z płci. W kompletach przeznaczonych dla małych księżniczek dominują dziewczęce, pastelowe odcienie oraz intensywne neonowe barwy, z których można ułożyć urocze zwierzątka, jednorożce, czy pałace. Klocki konstrukcyjne dla chłopców posiadają z kolei bardziej stonowaną kolorystykę – przeważają podstawowe barwy, odcienie szarości i khaki.
Wśród oferowane przez nas zabawek znajdują się między innymi podstawowe komplety klocków oraz zestawy tematyczne, takie jak policja, straż pożarna, czy zoo. Istnieje możliwość łączenia elementów z różnych zestawów, co może znacząco urozmaicić zabawę. Klocki konstrukcyjne duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Zestaw zawiera 20 sztuk klocków Midi (50 mm) w kolorach pastelowych. Można łączyć z innymi zestawami. Klocki konstrukcyjne są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.