Klocki PlusPlus

klocki konstrukcyjne Plus Plus
Klocki konstrukcyjne PlusPlus są zabawkami duńskiego producenta, które w doskonały sposób łączą wysoką jakość wykonania z prostotą. W dostępnych zestawach znaleźć można elementy o jednolitym kształcie, które swoim wyglądem przypominają dwa scalone ze sobą znaki plus. Po połączeniu elementów ze sobą możliwe jest uzyskanie konstrukcji dwuwymiarowych lub trójwymiarowych, co daje niezliczony zakres kombinacji w kwestii tworzenia dowolnych obiektów. Manipulowanie klockami pozytywnie wpływa na kształtowanie dziecka – pobudza kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, a także rozwija zdolności manualne. To także znakomita zabawa zapewniająca wiele radości i satysfakcji.
Klocki plastikowe do łączenia marki PlusPlus są produktami w pełni dostosowanymi do potrzeb zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Tym co odróżnia od siebie poszczególne zestawy jest przede wszystkim kolorystyka, a także obecność konkretnych motywów przewodnich, charakterystycznych dla każdej z płci. W kompletach przeznaczonych dla małych księżniczek dominują dziewczęce, pastelowe odcienie oraz intensywne neonowe barwy, z których można ułożyć urocze zwierzątka, jednorożce, czy pałace. Klocki konstrukcyjne dla chłopców posiadają z kolei bardziej stonowaną kolorystykę – przeważają podstawowe barwy, odcienie szarości i khaki.

Niezwykłe klocki konstrukcyjne Plus Plus

Wśród oferowane przez nas zabawek znajdują się między innymi podstawowe komplety klocków oraz zestawy tematyczne, takie jak policja, straż pożarna, czy zoo. Istnieje możliwość łączenia elementów z różnych zestawów, co może znacząco urozmaicić zabawę. Klocki konstrukcyjne duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Zestaw zawiera 20 sztuk klocków Midi (50 mm) w kolorach pastelowych. Można łączyć z innymi zestawami. Klocki konstrukcyjne są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.

12