Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Micro Waffle

(3)
Klocki Micro Waffle to nowa odsłona znanych i lubianych waffli Marioinex. Tym razem w pomniejszonej wersji. Elementy o wielkości 18 x 18 mm, idealne dla dzieci powyżej 4 roku życia. Dużym atutem jest materiał, z jakiego klocki zostały wykonane, miły w dotyku, plastyczny i jednocześnie bezpieczny.

W tej kategorii na tą chwilę znajdą Państwo trzy tematyczne zestawy składające się z aż 230 elementów! Pierwszy zestaw daje możliwość złożenia modelu pirata, drugi zestaw jest dla wielbicieli świata wodnego, z którego dziecko może stworzyć rybę czy rekina i trzeci zestaw umożliwiający skonstruowanie tygrysa. Oczywiście wszystkie zestawy się ze sobą łączą i nic nie jest ograniczeniem. Zestawy tematyczne zostały tak nazwane, ponieważ instrukcja inspiruje do budowli poszczególnych postaci czy stworzeń, ale nie jest powiedziane, że z 230 elementów może powstać tylko jedna budowla, nic bardziej mylnego! Jedynym ograniczeniem w trakcie budowania z klockami Marioinex jest dziecięca wyobraźnia. 
Dlaczego warto wzbogacić dziecięcą półkę o klocki Micro Waffle Marioinex?  

Przede wszystkim łączenie małych elementów czasami jest sporym wyzwaniem, przez co dziecko musi nauczyć się cierpliwości, dokładności i logicznego myśleniaZabawa klockami zwiększa u malucha zdolności manualne. Klocki te dają dziecku możliwość tworzenia płaskich obrazów, jak i konstrukcji w przestrzeni trójwymiarowej. Możliwość tworzenia jest nieskończenie wiele. Kupując zestaw klocków firmy Marioinex, łączymy ulubione dla dziecka kategorie zabawy, nasza pociecha może tworzyć obrazy płaskie techniką układania puzzli, jak i konstruować figurki w wymiarze 3D. 

Bezpieczeństwo zabawy

Edukacyjna forma zabawy to bardzo ważny element podczas rozwoju małej pociechy, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo pogrupowania wiekowe nawiązujące do bezpieczeństwa zabawy. Wszystkie produkty, które widnieją w naszej ofercie, zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.
pixel