Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Mini Waffle

(17)
Klocki Mini Waffle pomagają wspierać rozwój dzieci poprzez zabawę. W zestawach znajdują się karty, które pozwalają dzieciom nauczyć się nowych umiejętności. Podążając za zawartymi w nich instrukcjami, mogą nauczyć się tworzyć najpierw proste, a później bardziej zaawansowane konstrukcje z tych wyjątkowych elementów. Zabawa klockami Mini Waffle pozwoli utrwalić dziecku nawyk linearnego wykonywania zadań, a to natomiast będzie prowadziło do rozwoju lewej półkuli mózgu, która jest odpowiedzialna za logiczne myślenie, syntezę i analizę wzrokową. W dodatku zabawa klockami Mini Waffle wspiera rozwój wyobraźni przestrzennej oraz pomaga poprawiać sprawność ruchową dłoni i palców, nazywaną motoryką małą.
Wyjątkowe klocki konstrukcyjne Klocki Mini Waffle są produkowane przez firmę Marioinex już od ponad 20 lat. Są doskonałe do wspierania rozwoju wyobraźni przestrzennej u dzieci. W dodatku zestawy klocków Mini Waffle się ze sobą łączą. Dzięki temu dziecko może je uzupełniać o kolejne elementy, co jeszcze bardziej zwiększy jego kreatywność. Zabawa tymi klockami konstrukcyjnymi to również świetna okazja do ćwiczenia zdolności manualnych. Z klocków Mini Waffle dziecko może tworzyć nie tylko budowle, ale również postacie i zwierzęta. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Mają ciekawe kształty. Są bezpieczne dla dzieci oraz łatwo się ze sobą łączą. Klocki Marioinex są wykonane z bardzo trwałego tworzywa. Można z nich budować płaskie oraz przestrzenne formy. W naszej ofercie mamy kilka różnych, ciekawych zestawów. Są to zestawy zawierające elementy o pośrednim rozmiarze, które dzielą się na dwie kategorie: Mini Waffle, Mini Waffle Konstruktor. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Zestawy pakowane są w estetyczne i trwałe pudełka kartonowe, które pomogą zachować porządek. 

Edukacyjna forma zabawy to bardzo ważny element podczas rozwoju małej pociechy, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego wszystkie nasze produkty zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.
pixel