Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Budowlane Cegły

(3)

Klocki budowlane Cegły 

Nowo powstała kategoria produktów to klocki budowlane dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Klocki budowlane o wymiarach 31 x 15 cm to istne szaleństwo! Dzieci mogą sobie same zbudować domek, w którym będą się bawić. W tej kategorii wyróżniamy dwa zestawy, jeden z nich zawiera 33 elementy kształtem przypominające cegłę, a drugi zestaw jest wzbogacony o 2 koła, które umożliwią zbudowanie jeżdżącego pojazdu. Klocki zostały wykonane z bezpiecznego w zabawie tworzywa sztucznego, dzięki czemu pociechy mogą budować na świeżym powietrzu. Budowle z tak wielkich elementów są solidne i trwałe. Taki zestaw klocków będzie zawsze trafionym prezentem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Dzieci lubią mieć swoje miejsce do zabaw, które mogą dzielić z koleżanką, czy kolegą, klocki budowlane umożliwią im samodzielne skonstruowanie takiego miejsca. Kolorystyka klocków już od początku wzbudza zainteresowanie małych pociech. Podwójne zadowolenie z jednego zestawu klocków, dzieci w pierwszej kolejności cieszą się faktem, że budują domek, do którego będzie można wejść, a w drugiej kolejności zaczynają tworzyć własną historię zabawy. 

Edukacyjna forma zabawy to najlepszy sposób na rozwój malucha w tak młodym wieku. Maluchy bawiąc się, tworząc z klocków, przede wszystkim rozwijają wyobraźnie, budują to, o czym myślą. Zabawa klockami wspomaga rozwój małych rączek!

Marioinex to firma z tradycjami i z misją. Marioinex tworzy nie tylko klocki konstrukcyjne, ale również inne zabawki, których cechą wspólną jest to, że są tworzone z pasją, z sercem i ogromną precyzją. To klocki, które mają wyjątkową jakość wykonania, piękną kolorystykę i wzornictwo. Misją tej firmy jest pomaganie dzieciom w ich rozwoju. Zabawa nimi zwiększa wyobraźnię przestrzenną, wspiera koordynację ruchową, zdolności manualne oraz kreatywność.


pixel