Belgijskie klocki konstrukcyjne Clics i Clicformers

Zobacz kategorie klocków

Klocki Clics | 50 mm3+
→ Klocki CLICFORMERS | 60 mm3+

Klocki konstrukcyjne CLICS to uznane na całym świecie zabawki konstrukcyjne. Kolorowe edukacyjne klocki pozwalają poprzez unikalny sposób łączenia na budowanie wyjątkowo ciekawych konstrukcji. Płaskie i przestrzenne konstrukcje powstają w bardzo łatwy sposób dzięki dołączonym do zestawów instrukcjom. Stworzone budowle są trwałe i pozwalają na zabawę przez wiele godzin. Kolorowe klocki są wyjątkowo wytrzymałe, a żywe kolory zachęcają do długiej zabawy. Wszystkie klocki zostały wyprodukowane w Belgii z atestowanych materiałów i są całkowicie bezpieczne. Klocki te otrzymały wiele międzynarodowych nagród jako zabawki rozwijające takie dziecięce zdolności jak: wyobraźnia przestrzenna, koordynacja ruchowa czy też mała motoryka. Idealnie nadają się na prezent dla małych budowniczych.
Klocki konstrukcyjne CLICFORMERS to następna generacja plastikowych zabawek z Belgii. Nowy materia, nowy sposób łączenia oraz nowe - większe zestawy. Każdy zestaw klocków CLICFORMERS został zaprojektowany z myślą o dzieciach i ich potrzebach rozwojowych. Klocki rozwijają kreatywność, rozwiązywanie problemów, a także rozwój emocjonalny i intelektualny poprzez dobrą i kreatywną zabawę. Świetne klocki dla 4 latka!

Co można wybudować z klocków Clics i Clicformers?

Mówiąc w absolutnym skrócie – bardzo wiele. Wszystko zależy od tego, jaki zestaw wybierzesz. Na przykład klocki konstrukcyjne Clics Tuba 5 w 1 pozwalają na stworzenie z nich łodzi, samolotu, samochodu, ciężarówki i kaczki. Jednak nie oznacza to wcale, że na tym zabawa się kończy. Nie można ograniczać dziecięcej wyobraźni! W tym zestawie znajduje się aż 69 elementów, co daje wiele możliwości zbudowania z nich pojazdów, zwierzątek, czy budynków.
Te plastikowe klocki Clics na pewno spodobają się każdemu 4-latkowi. A jak się w przypadku klocków Clickformers? Jest to jakby ulepszona wersja klocków. W każdym zestawie jest ich o wiele więcej i łatwiej się ze sobą łączą. Klocki Clicformers mogą też rozwijać dziecko pod tym względem, że dzięki nim mogą się one sporo dowiedzieć o świecie. Wystarczy spojrzeć na zestaw Clicformers Maszyny budowlane 4w1 (30 elementów). Dzięki nim Twoje dziecko dowie się, w jaki sposób wybudować koparki, wózki widłowe oraz spycharki. Zabawa klockami jest pożyteczna, ponieważ uczy rozwiązywania problemów i relaksuje.
Klocki CLICFORMERS nie łączą się z klockami CLICS ze względu na inne elementy i materiał wykonania.