Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki konstrukcyjne Mini Waffle Konstruktor

(8)
Klocki Mini Waffle Konstruktor przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 roku życia. W tej kategorii znajdziemy zestawy od 140 elementów, które będą doskonałym rozpoczęciem przygody z klockami firmy Marioinex, ale także zestawy składające się z aż 500 elementów, dla bardziej zaawansowanych budowniczych. Możliwości tworzenia z tego typu klockami jest nieskończenie wiele, zaczynając od postaci z bajek poprzez pojazdy oraz budowle. Te zestawy zostały uzupełnione o nowe elementy takie jak koła i osie, które poszerzają możliwości tworzenia.

Kreatywność z klockami Mini Waffle Konstruktor

Wszystkie klocki z serii Waffle można ze sobą łączyć, więc jeżeli dziecko ma już jakiś zestaw klocków Waffle, to bez problemu można go powiększyć o kolejny zestaw. Klocki zapakowane są w duży, trwały karton, który ułatwia ich przechowywanie. Mają charakterystyczny kształt, który jest bezpieczny dla dziecięcych rączek. Są niezwykle kolorowe, więc od razu przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. Zabawa klockami Mini Waffle Konstruktor rozwija wyobraźnię, kreatywność, jak i zdolności manualne. Elementy w zestawach są elastyczne, co ułatwia tworzenie z nich nawet bardzo skomplikowanych budowli.
Do zestawu dołączone są karty pracy. Klocki są miękkie, więc można z nich zbudować, co tylko Twoje dziecko sobie wymarzy, na przykład ulubione kwiaty lub zwierzątka. W zestawie znajdują się również karty pracy oraz książeczka z ich omówieniem. Dzięki nim Twoje dziecko rozwinie wyobraźnię oraz będzie miało jeszcze więcej ciekawych pomysłów na wykorzystanie klocków. Klocki Mini Waffle Konstruktor są lekkie i miękkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Materiał, z którego są wykonane, w dotyku trochę przypomina gumę. Klocki Marioinex dają się wyginać. Łatwo się ze sobą łączą i rozłączają, dlatego bez większego problemu 4-letnie dziecko sobie z nimi poradzi.

Edukacyjna forma zabawy to bardzo ważny element podczas rozwoju małej pociechy, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego wszystkie nasze produkty zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY