Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klasyczne deseczki drewniane klocki Koobi

(2)

Oryginalne klocki drewniane Koobi przede wszystkim zachwycają bardzo minimalistycznym wzornictwem oraz jakością wykonania. Pozwalają w tradycyjny sposób z najlepszej jakości materiałów. Drewno bukowe podlega ręcznej obróbce, co sprawia, że klocki są nie tylko ładne i gładkie w dotyku, ale przede wszystkim bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Czym wyróżniają się klocki drewniane Koobi na tle innych zabawek?

W produkcji klocków nie wykorzystuje się lakierów oraz innych sztucznych pokryć. Każda partia jest surowo kontrolowana i posiada odpowiednie certyfikaty oraz atesty. I dlatego właśnie klocki drewniane Koobi, jakie oferujemy na klocki.edu.pl, są niezmiennie wybierane dla najmłodszych i tych nieco starszych. Dzięki dokładnemu wykonaniu pozwalają również budować nawet skomplikowane konstrukcje, które zawsze będą się świetnie prezentować.

Dlaczego warto mieć klocki z drewna marki Koobi?

Po klocki drewniane Koobi sięga się zawsze wtedy, gdy chce się spędzić czas na atrakcyjnej rozrywce. Poza tym to także najlepsza nauka kreatywności, logicznego myślenia oraz trening umiejętności manualnych. Dzięki temu klocki nie tracą na popularności i są najlepszą alternatywą dla elektronicznych zabawek.

Jaki rodzaj klocków Koobi wybrać?

Produkty Koobi Woods to szereg różnorodnych zestawów, które są pakowane w praktyczne i designerskie worki z lnu lub w kartony. W każdym wariancie marka dba o to, by całość była ekologiczna, bezpieczna dla środowiska naturalnego oraz dzieci. Poza tym ładne opakowanie to także najlepsze miejsce na przechowywanie klocków po zabawie. Sprawdź, który zestaw będzie idealny dla Twojej pociechy.

pixel