Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Zadbaj o prawidłowy rozwój swojego malucha już od pierwszych miesięcy! Poznaj wyjątkowe klocki Elfiki

2021-03-15
Zadbaj o prawidłowy rozwój swojego malucha już od pierwszych miesięcy! Poznaj wyjątkowe klocki Elfiki

Najważniejsze, co jako rodzic możesz dostarczyć swojemu dziecku to miłość i bezpieczeństwo. Jeśli jednak chcesz uszczęśliwić swoją pociechę, możesz to zrobić wybierając odpowiednią zabawkę! Pozwól dziecku odkrywać świat w piękny i kreatywny sposób, wręczając pierwszą zabawkę już od pierwszych dni życia. Zabawki Elfiki przeznaczone są właśnie dla najmłodszych. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Spis treści

Klocki Elfiki dla najmłodszych - przebieraj wśród różnych zestawów

Jako rodzic z pewnością doskonale wiesz, iż zabawki mają nie tylko służyć rozrywce, ale także w zabawny i ciekawy dla dziecka sposób uczyć zdolności motorycznych. Większość dostępnych modeli wpływają także na to, w jaki sposób dziecko postrzega otaczający świat. W naszym sklepie internetowym klocki.edu.pl możesz kupić zabawki dla swojego dziecka w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Klocki Elfiki to doskonały przykład produktów, które zachęcają małe dzieci do aktywności i zabawy.

Klocki Elfiki Eco Little boats 4 szt. to zestaw, który składa się z łódek w przyjemnych, stonowanych kolorach. Klocki Elfiki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wygodne, bezpieczne krawędzie to podstawa spokoju dla rodziców i możliwości wspaniałej zabawy dla dziecka! Klocki Eco Little Boats przeznaczone są dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Klocki Elfiki Eco Puzzle Baby Domek 10 el. to kolejna innowacyjna propozycja zabawki, która odpowiednia jest dla najmłodszych. Seria zabawek Elfiki & Friends to gwarancja doskonałej zabawy za sprawą przemyślanych kształtów, przykuwających uwagę dziecka kolorów i przede wszystkim wygładzonych krawędzi.

Zabawki z tej serii zostały świetnie zaprojektowane dla dzieci w tak młodym wieku - nie zawierają małych, niebezpiecznych elementów, a krawędzie zostały zaokrąglone. Nasze zabawki już u najmłodszych dzieci rozwijają zdolności motoryczne. Dziecko może więc bez ograniczeń układać, projektować i budować wspaniałe konstrukcje, które z całą pewnością będa początkiem do dalszej przygody z klockami konstrukcyjnymi.

Idealne zabawki dla niemowląt - wybierz zabawki na sam początek przygody

Oczywiście dzieci powinny najpierw odkrywać świat poprzez zabawę i najlepiej, aby przy okazji czegoś się nauczyły. Zabawki motoryczne i klocki konstrukcyjne wspomagają rozwój fizyczny jak i psycho-motoryczny Twojego dziecka. Przemyślane gry i zabawy są idealne do treningu umiejętności motorycznych małych rączek. Ważne jest, aby umiejętnie dobrać klocki edukacyjne do wieku dziecka. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty zostały szczegółowo opisane tak, aby proces zakupowy był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy. Bez względu na to, co ostatecznie wybierzesz możesz założyć, że zabawka z serii Elfiki jest zaprojektowana odpowiednio dla Twojego dziecka.

Proste zabawki dla niemowląt takie jak klocki Elfiki, które mają na celu zachęcenie do chwytania i układania muszą być odpowiednio wykonane. Z jednej strony gwarantuje to bezpieczeństwo naszej pociechy, która przypadkowo nie połknie pojedynczych elementów. Z drugiej sprawia, że klocki są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i upadki, co przecież zdarzyć się może często w wirze świetnej zabawy! Znajdziesz u nas produkty, które wprost zachęcają dzieci do zabawy i umożliwiają naukę łączenia poszczególnych części.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021

Polecane

pixel