Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Ulubione zwierzątka stworzone z klocków? Oczywiście, że tak!

2020-12-25
Ulubione zwierzątka stworzone z klocków? Oczywiście, że tak!

Zabawa klockami edukacyjnymi zachęca dzieci do dopasowywania, liczenia czy sortowania. Oddziałuje na zmysły i pobudza kreatywność. Ponadto klocki edukacyjne są zwykle dostępne w różnych rozmiarach, które dziecko może układać dokładnie tak, jak lubi. Wszystko to potwierdza tezę, że rozrywka z wykorzystaniem klocków edukacyjnych jest bardzo korzystna nie tylko dla rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego, ale także poznawczego, gdyż obejmuje wiele obszarów, w których dziecko rozwija się jednocześnie. Przykładem są klocki, przy pomocy których dziecko może stworzyć swoje ulubione zwierzę!

Spis treści

Klocki Obludarium - niesamowite zwierzaki dla chłopców i dziewczynek

Klocki Obludarium to propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Te niezwykłe klocki edukacyjne umożliwiają tworzenie naprawdę pięknych, kolorowych zwierząt, które są przecież tak uwielbiane przez dzieci. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów klocki są przede wszystkim bezpieczne. Na ten aspekt z pewnością zwracasz uwagę jako rodzic wybierający akcesoria do zabawy dla swojej pociechy. Dziecko z kolei otrzyma produkt najwyższej jakości, miły w dotyku i jeszcze przyjemniejszy w składaniu! 

Klocki, z których można układać przeróżne zwierzęta są niewielkie, dzięki czemu najmłodsze dzieci poradzą sobie z tworzeniem własnych projektów. Klocki są kolorowe, dzięki czemu dziecko będzie odczuwać jeszcze większą radość z wznoszenia przepięknych konstrukcji. Klocki sprzedawane są najczęściej w zestawach składających się z mnóstwa elementów. Jest to gwarancja spędzenia wielu godzin na świetnej zabawie! Klocki Obludarium zostały wykonane z odpowiednich materiałów gwarantujących komfortową zabawę także na zewnątrz. Konstruowane zwierzątka z całą pewnością sprawią, że Twoje dziecko będzie radosne i odnajdzie się w tym kolorowym, kreatywnym świecie klocków konstrukcyjnych.

Wyjątkowe zwierzaki - Klocki Obludarium to prawdziwy hit sprzedażowy jeśli chodzi o rodziców poszukujących kreatywnych, najwyższej jakości zabawek dla dzieci. Jest to pełen zestaw składający się z 62 jakościowych elementów, który umożliwia tworzenie różnego rodzaju zwierząt. Klocki są przyjemne w dotyku i przeznaczone dla dzieci w wieku 4+. Możliwość intuicyjnego i bezpiecznego łączenia poszczególnych elementów to gwarancja świetnej i komfortowej zabawy! Zestaw doskonale rozwija wyobraźnię dziecka i kreatywność.

CLICFORMERS Arktyczne zwierzęta to kolejna propozycja klocków edukacyjnych, które wprowadzą wspaniały czas, pełen radości i zabawy do Twojego domu! Jest to doskonała zabawka, która umożliwia najmłodszym odkrywać grę zanurzając się w chłodnym, arktycznym świecie! W zestawie znajduje się między innymi pingwinek czy mors.

Zalety zabawy klockami edukacyjnymi

Zabawa klockami pomaga dzieciom rozwijać słownictwo, poprawia umiejętności matematyczne, a nawet uczy grawitacji, równowagi i geometrii. Klocki drewniane edukacyjne sprawiają, że dziecko o wiele sprawniej i szybciej zacznie opisywać i rozróżniać kolory, kształty, rozmiary i pozycje podczas budowania różnych konstrukcji. 

Klocki dla dzieci mogą pomóc rozwinąć słownictwo dziecka i zwiększyć jego zrozumienie na temat struktury zdań, wizualizacji przestrzennej, równowagi, symetrii, a nawet wagi, wzrostu i grawitacji! Klocki, które umożliwiają ułożenie pięknych zwierząt są prostsze niż większość zabawek dostępnych w sklepach, ale zapewniają maksimum korzyści! 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020

Polecane

pixel