Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Top 10 klocków Morphun

2022-10-24
Top 10 klocków Morphun

Klocki Morphun, to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 3 roku życia. W naszym sklepie znajdziecie wiele ciekawych zestawów, które mają te same rozmiary klocków. Boki elementów kwadratowych i trójkątnych mają 3,2 cm, a średnica kół to 5,5 cm. Jeśli planujemy prezent dla dzieci pod choinkę, to dużą zaletą klocków Morphun jest możliwość łączenia ich z klockami Lego Duplo, dzięki czemu możemy rozbudować kolekcję każdego dziecka.

Spis treści

Morphun Junior Starter - zacznij przygodę z klockami!

Klocki Morphun, to prezent, który możemy wręczyć już 3 latkowi ze względu na brak małych elementów. Ponadto wiele możliwości budowy różnych konstrukcji sprawia, że starsze dzieci, będą bawić się równie dobrze tym samym zestawem klocków. Jednym z naszych bestsellerów jest Morphun Starter zawierający aż 600 elementów i zapakowany w bardzo wygodne pudełko z rączką. Z tego powodu może to być doskonały wybór na prezent na święta, bo z łatwością zabierzemy go ze sobą, wracając do domu, czy jadąc na kolejne rodzinne spotkania, żeby dzieci mogły się dalej bawić. Pudełko pozwoli także zadbać o porządek - dzięki niemu nie zgubimy żadnych klocków podczas podróży. W zestawie Starter mamy także kolorowe instrukcje, które pomogą zbudować różne ciekawe konstrukcje, a także pozwolą zapoznać się z możliwościami klocków Morphun.

Dla miłośników pojazdów - Morphun Starter Pojazdy

Aż 200 elementów w zestawu Morphun Starter Pojazdy pozwala stworzyć cztery różne pojazdy, którymi możemy się bawić razem z dziećmi. Dokładne i kolorowe instrukcje pomogą szybko zbudować zaproponowane przez twórców samochody, dzięki czemu szybko możemy zacząć nimi jeździć. Klocki Morphun wyróżniają się możliwością konstruowania ruchomych modeli, które w dodatku poruszają się bardzo dynamicznie i są niezwykle wytrzymałe. Z tego powodu jest to idealny prezent, kiedy nie wiemy, czy dziecko lubi spędzać dużo czasu przy budowaniu, bo możemy szybko złożyć samochód, którym może się bawić sam, lub z innymi dziećmi.

Klocki Morphun Rainbow - niezwykle barwne klocki do zabawy i do nauki

W bogatej kolekcji klocków brytyjskiej firmy Morphun możemy znaleźć bardzo kolorowe zestawy z serii Rainbow. W naszym sklepie znajdziecie komplet, który pozwala stworzyć 12 barwnych pojazdów. Taki zestaw dostępny jest w wersji w opakowaniu kartonowym lub w bardzo wygodnym pojemniku z rączką. Co więcej, w środku znajdziemy instrukcję, która pomoże nauczyć się korzystania z klocków Morphun i pokaże, jak skonstruować 12 różnych modeli samochodów. 

Dla dzieci, które lubią budować różne modele - zarówno budynków, jak i pojazdów - możemy wybrać zestaw Morphun Starter Rainbow zawierający 500 elementów. Całość zapakowana jest w przeźroczyste i bardzo wytrzymałe opakowanie, które pomoże w organizacji naszego prezentu. W środku mamy także dołączoną instrukcję wykonaną na papierze kredowym A4. Mówi ona, jak zbudować różne konstrukcje, dzięki czemu możemy zacząć naszą zabawę od tworzenia już gotowych pomysłów, a później odkrywać wszystkie możliwości klocków Morphun.

Klocki Morphun z serii Junior Xtra - dla pobudzenia wyobraźni

Klocki Morphun można łączyć ze sobą górą i dołem, a także bokami. To sprawia, że możliwości konstrukcyjne są bardzo szerokie. Dlatego do zestawów dołączone są instrukcje z przykładowymi budowlami i modelami. Pomogą one zapoznać dziecko z oryginalną budową klocków Morphun. Zestaw Junior Xtra doskonale współgra z innymi kolekcjami, takimi jak Junior Starter, czy Rainbow. Wyposażony jest w dodatkowe elementy, które rozszerzają możliwości budowania. Klocki Morphun Junior Xtra sprawdzą się jako bardzo trafiony prezent także dla starszych dzieci, które będą mogły swobodnie korzystać ze swojej wyobraźni, zwłaszcza kiedy wybierzemy zestaw, w którym znajduje się aż 500 elementów. Klocki Morphun, to elementy okrągłe, kwadratowe i trójkątne, a seria Junior Xtra rozbudowana jest o ciekawe łączniki w kształcie litery T i L.

Dla najmniejszych oraz nieco większych fanów statków kosmicznych

Klocki Morphun oferują różne tematyczne zestawy elementów. Statki Kosmiczne, Morphun to zestaw wyposażony w 334 elementy i w bardzo dokładną instrukcję stworzenia kilku unikatowych modeli gwiezdnych pojazdów. Wszystkie klocki z łatwością zabierzemy ze sobą w bardzo wygodnym pojemniku. Jeśli chcemy rozbudować kolekcję klocków Morphun, to wszystkie elementy tego zestawu łączą się z innym zestawami tej marki, a także z klockami Lego Duplo, co pomoże zbudować wszystkie nasze kosmiczne pomysły.

Prezent dla dzieci powyżej 5 roku życia - Morphun Advanced

Jeśli chcemy znaleźć rozwijający prezent pod choinkę dla trochę starszych dzieci, to warto zobaczyć rozbudowane zestawy Morphun Advanced. Wybierając zestaw zawierający 1200 elementów, w komplecie dostajemy bardzo wygodny pojemnik, a także obszerną, bo 60 stronicową instrukcję. Klocki Morphun Advanced mogą posłużyć do bardzo kreatywnej zabawy, a także do nauki. Z łatwością skonstruujemy litery alfabetu, jeśli będziemy chcieli pomóc naszemu dziecku z nauką, a także liczby. Duża ilość pomysłów zawartych w instrukcji pomoże z łatwością zacząć zabawę zarówno dzieciom, które już poznały klocki Morphun, jak i tym, dla których jest to pierwszy raz. Wszystkie instrukcje są oznaczone także poziomem trudności, abyśmy mogli zacząć od prostszych konstrukcji i nauczyć się możliwości, jakie dają te niezwykle innowacyjne klocki. Duże możliwości łączenia ze sobą klocków pomogą nauczyć dziecko, jak umiejętnie planować i tworzyć bardziej złożone konstrukcje.

Klocki Morphun zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek

Dla dziewczynek powyżej 4 lat doskonałym prezentem będzie zestaw Morphun Junior Pastel, który ma 500 elementów utrzymanych w bardzo bajkowej kolorystyce. Ponadto wszystkie klocki zaraz po zabawie możemy schować do bardzo solidnego przezroczystego pojemnika, ucząc nasze dzieci porządku podczas zabawy. Znajdująca się w zestawie instrukcja pomoże nam zapoznać się z klockami Morphun, których możliwości są bardzo duże, więc szybko możemy zacząć realizować swoje własne pomysły.

Wybierz markę Morphun - bączki do wspólnej zabawy

Jeśli chcemy wybrać prezent, który umożliwi wspólną zabawę dla dzieci, to warto zdecydować się na zestaw Morphun - Bączki złożone są ze 100 elementów. Wraz z dołączoną instrukcją, będzie można złożyć własne konstrukcje, które będą się szybko obracać wokół własnej osi i pomogą waszym dzieciom rozwijać ich zdolności motoryczne.

Dla miłośników motoryzacji i złożonych maszyn - Morphun GearPhun

Jeśli Twoje dziecko poznało już klocki Morphun i lubi składać z nich różnego rodzaju pojazdy, to świetnym prezentem może być zestaw Morphun GearPhun Pojazdy. Aż 324 elementy pozwolą zbudować różnego rodzaju koparki, samochody i traktory. Ponadto do tego zestawu można dokupić uzupełnienie GearPhun - Łańcuszek. Pozwala on stworzyć jeszcze bardziej złożone konstrukcje, dzięki czemu starsze dzieci będą mogły w pełni korzystać ze swojej wyobraźni.

Zestawy zabawek, które pomogą w nauce dla starszych dzieci

W swoich kompletach zabawek firma Morphun ma także zestawy, które pomogą nauczyć dziecko pisać, czytać i liczyć. Morphun - Duże i małe litery z obrazkami - to 370 elementów, w których znajdziemy słowa oraz obrazki na klockach, pomagające uczyć się czytać. W komplecie znajdują się także karty pracy, które pomogą w zorganizowaniu każdej zabawy i w odpowiedniej gradacji poziomów trudności. W nauce liczenia będzie pomocny duży zestaw matematyczny, które w łatwy sposób pokaże jak dodawać i odejmować, a dołączone karty pracy ułatwią wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Atrakcyjny design i dobrze przemyślane karty pracy pozwolą w lekki sposób zapoznać nasze dziecko z liczbami.

pixel