Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Najlepsze klocki dla dzieci na 2021 rok - ranking!

2021-01-10
Najlepsze klocki dla dzieci na 2021 rok - ranking!

Nawet najprostszy zestaw klocków przyczynia się do rozszerzenia wyobraźni i umiejętności zarówno tworzenia wspaniałych konstrukcji, jak i ich hucznego wyburzania, aby znów zapoczątkować nową budowlę. Twojemu dziecku spodoba się układanie różnych konstrukcji, które wyzwolą kreatywność i swobodę w tworzeniu kolorowych, angażujących projektów. To jeden ze sposobów, w jaki małe dzieci rozwijają umiejętności motoryczne i badają takie pojęcia, jak matematyka, geometria czy rozwiązywanie problemów i logika.

Spis treści

Wybór klocków dla dziecka - od czego zacząć? 

Po ustaleniu właściwości wymarzonych klocków dla dziecka - rozmiaru, wagi, kształtu i poziomu stabilności - wkrótce zacznie się budowa, o jakiej Twoja pociecha zawsze marzyła! Zanim jednak podarujesz dziecku prawdopodobnie najlepszy prezent, na jaki zasługuje, warto rozeznać się w produktach dostępnych na rynku. Jeśli chodzi o klocki dla dzieci, rok 2021 przynosi jeszcze ciekawsze, barwne i oryginalne kształty i projekty. W naszym sklepie internetowym oddajemy Tobie do wyboru klocki konstrukcyjne, które dopasowane są do najmłodszych, wzbudzające kreatywność i łączące przyjemne z pożytecznym. Możesz sięgnąć także po klocki edukacyjne, które powstały z myślą o umiejętnym połączeniu zabawy z nauką, jak i ponadczasowe klocki drewniane, które są przyjazne dla środowiska naturalnego i rozwijają już posiadane przez dziecko umiejętności.

Jakie klocki edukacyjne wybrać w 2021 roku? 

Wiemy, że wychowywanie dzieci może być trudne. Dlatego właśnie staramy się ułatwić Ci życie dzięki najnowszym i najlepszym poradom i produktom dla rodziców. Klocki dają wiele możliwości kreatywnej zabawy, rozwiązywania problemów i rozwijania umiejętności motorycznych. Najlepsze klocki to klocki najprostsze. Takie, które same zachęcą dziecko do wymyślania nowych konstrukcji, co jednocześnie zagwarantuje wielogodzinną rozrywkę każdego dnia.

Sprawdź nasze najlepsze propozycje najlepszych klocków konstrukcyjnych dla dzieci w 2021 roku.

1. Klocki konstrukcyjne Meli Basic 50 elementów wykonane z bezpiecznego tworzywa będą doskonałym początkiem przygody z klockami konstrukcyjnymi. Klocki są odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia. Umożliwiają budowanie różnych pojazdów, budynków czy zwierząt. Klocki cechują się prostymi kształtami i ciekawą kolorystyką, która zachęci każde dziecko do zabawy.

2. Morphun Junior 500 el. - Klocki konstrukcyjne to rozbudowana wersja propozycji z punktu powyżej. Klocki przeznaczone są dla dzieci 4+ i dają możliwość łączenia bokami, dzięki czemu zabawa nie będzie ograniczona w żaden sposób! Klocki Morphun są kompatybilne z większością innych klocków, dzięki czemu możesz bardzo łatwo urozmaicić już posiadane przez dziecko klocki o nowe, ciekawe kształty i kolory.

Zastanawiasz się, jakie klocki edukacyjne będą dla dziecka najlepszą alternatywą do codziennej zabawy? Sprawdź nasze bestsellery!

1. Tablica magnetyczna MagPad Dots [żółta] to tablica, która umożliwia rozwijanie zdolności motoryki dziecka. Do tablicy magnetycznej dołączona jest dokładna, acz prosta instrukcja, która pozwoli dziecku samodzielnie nauczyć się jej obsługi. Tablica magnetyczna jest poręczna, dzięki czemu będzie idealnym kompanem w podróży, w szkole podczas przerw czy podczas odrabiania lekcji w domu.

2. PIX-IT Premium 360 el. - Zestaw edukacyjny przeznaczony dla dzieci 4+ to 360 elementów w kilku kolorach. W zestawie znajdują się dwie maty i dwie książki zawierające zadania i rysunki. Zestaw ten doskonale łączy radość płynącą z rozrywki z nauką. Zabawa zestawem Pix-It ma na celu ułożenie kolorowych elementów na macie w dowolny sposób, bądź też posiłkując się zadaniami z książki.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

pixel