Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Najlepsza zabawka 2017

2018-03-23
Najlepsza zabawka 2017

Spis treści

Jesteśmy zaszczyceni, że nasze starania zostały docenione i klocki przez nas oferowane zebrały laury podczas plebiscytu Najlepsza Zabawka 2017. Otrzymaliśmy bowiem nagrodę za Najlepszą Jakość i Wzornictwo, za klocki Obludarium oraz przyznano nam Nagrodę Główną za klocki konstrukcyjne Loowi.

Plebiscyt i zasady

klocki obludariumDlaczego wyróżnienia te są tak istotne? Otóż w tym konkursie nagrody przyznają wyłącznie rodzice. To oni zgłaszają do plebiscytu najlepsze zabawki i w kolejnym etapie wybierają zwycięzców. To przecież nie kto inny, jak rodzic obserwuje swoją pociechę non stop i jest w stanie rozpoznać, która zabawka to udany zakup, a który niekoniecznie. To rodzic jest najsurowszym, a zarazem sprawiedliwym recenzentem produktu dla dziecka. Nie ulega on bowiem jedynie reklamie i marketingowi, sam zwraca uwagę na wszystkie cechy danej zabawki i jest w stanie dać uzasadnioną odpowiedź zwrotną dotyczącą tego, czy towar jest wart wydanych pieniędzy.

Wyniki plebiscytu

W roku 2017 na Najlepszą Zabawkę zagłosowało aż 700 osób, a oddali oni aż 2000 głosów. Tym samym czujemy się jeszcze bardziej wyróżnieni. Właśnie dzięki konkursom tego rodzaju, inni wiedzą, na jakie produkty warto zwracać uwagę i co będzie idealnym prezentem dla dziecka. Stanowią one również podpowiedź dotyczącą wyboru czegoś, co się wyróżnia na tle konkurencji i jak z całego sita przeróżnych zabawek zdecydować się na jakąś konkretną.

Warto również zauważyć, że wyniki plebiscytu to idealna wskazówka dla producentów zabawek. Rodzice bowiem są zaangażowani, świadomi, ostrożni i potrafią wybrać naprawdę dobre produkty dla swoich pociech. Mało tego, z roku na rok są również coraz bardziej wymagający. Dzięki temu, to oni nakreślają kierunek rozwoju i podpowiadają, w co warto inwestować i jakie zabawki są tymi pożądanymi przez najmłodszych.

Co ciekawe, wyniki konkursu Najlepsza Zabawka 2017 pokrywają się z wynikami najstarszego plebiscytu w Polsce- XVI edycji Świata Przyjaznego Dziecku. Z jednej strony pokazuje to, że w Świecie Przyjaznym Dziecku, jurorzy, a więc zespół niezależnych ekspertów idealnie wczuwa się w potrzeby rodzica i dziecka; z drugiej zaś widać, że rodzice to idealni recenzenci.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixel