Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Magic Pearls - magiczne klocki dla Twojego dziecka

2017-09-15
Magic Pearls - magiczne klocki dla Twojego dziecka

Spis treści

Nietypowe rozwiązania dla urozmaicenia zabawy

Klocki Magic Pearls to zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku zabawek, stworzone przez firmę Loowi. Zostało wprowadzone dopiero w 2016 roku, ale już całkowicie podbiło serce miłośników budowania. Klocki wyróżniają się przede wszystkim nietypowym kształtem. Są to kuleczki z odpowiednio wyprofilowanymi otworami, które pozwalają łączyć je pomiędzy sobą. Wielobarwne elementy umożliwiają wykreowanie różnorodnych konstrukcji, zwierząt oraz pojazdów. Każdy zestaw wyposażony jest w instrukcje podpowiadające, jak w ciekawy sposób połączyć kuleczki między sobą, aby uzyskać oczekiwane efekty. Instrukcje takie bez problemu wprowadzą dziecko w świat budowania, aby później mogło wykorzystać nabyte umiejętności konstrukcyjne do samodzielnego projektowania nowych modeli zabawek.

Jakie zestawy Magic Pearls warto wybrać?

Producent klocków z serii Magic Pearls zadbał o to, aby zestawy służyły dzieciom jak najdłużej. Wykonane są one z materiałów najwyższej trwałości oraz są łatwe w łączeniu, dzięki czemu do ich złożenia nie trzeba używać siły. Bawić się nimi mogą dzieci już od trzeciego roku życia. Dostępne są w bardzo wielu kolorach, a zestawy można z powodzeniem uzupełniać kolejnymi wersjami, ponieważ zostały one zaprojektowane tak, aby były ze sobą całkowicie komplementarne. Z ich pomocą można tworzyć naprawdę zdumiewające stworzenia. Dzieci, które marzą o własnym zabawkowym zoo, będą mogły przygotować do niego goryla, krokodyla, czy też pandę, natomiast mali fani motoryzacji sami zbudują swoją wyścigówkę, motocykl i skuter. To właśnie dla nich powstały dedykowane zestawy klocków konstrukcyjnych Loowi serii Zwierzęta oraz Pojazdy.

zawierzeta z klocków klocki zwierzęta

Magic Pearls świetnym pomysłem na prezent

Klocki Loowi to idealny pomysł na prezent dla 3-latka, ale również dla starszych dzieci. Sprawdzą się jako podarunek na urodziny, dzień dziecka oraz mogą znaleźć się w paczce od Świętego Mikołaja. Są na tyle uniwersalne, że na pewno będą cieszyć się nimi zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Klocki takie bawią i uczą jednocześnie, co pozytywnie wpływa na proces rozwoju malucha. Dzięki nim dzieci stale ulepszają umiejętności motoryczne, ćwicząc ruchy całych dłoni. Wymyślając coraz to nowe konstrukcje, rozwijają również kreatywność. Wzmagają w dzieciach cierpliwość oraz uczą skupienia się na długi czas. Dla rodziców mogą być natomiast dobrym pretekstem do uczenia malców o kolorach, a także okazją do pokazania, że pod wpływem długotrwałej pracy można stworzyć coś zupełnie wyjątkowego.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017

Polecane

pixel