Klocki Loowi

Zabawki Loowi to najnowsze klocki dla dzieci umożliwiające tworzenie trójwymiarowych konstrukcji. Tym co wyróżnia zestawy Loowi na tle klasycznych klocków, to przede wszystkim charakterystyczne elementy, które zostały zawarte w każdym pudełku. Klocki te odznaczają się nietypowym okrągłym kształtem podobnym do budowy atomu – każda kulka posiada wgłębienie oraz okrągłe wypustki po bokach, które pod wpływem nacisku łączą się ze sobą. Manipulowanie poszczególnymi elementami odbywa się w intuicyjnie i nie wymaga od dziecka użycia siły. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości plastiku, z którego klocki konstrukcyjne z wypustkami zostały wykonane – materiał ten zapewnia elementom wysoką trwałość przy zachowaniu niewielkiej wagi. Każdy zestaw sprzedawany jest w praktycznych pudełkach wraz z ilustrowanymi instrukcjami, które pozwalają dziecku na odtworzenie wybranych konstrukcji, jak również pokazują, jaki efekt można uzyskać stosując konkretne kombinacje elementów.
Wśród proponowanych przez nas zabawek marki Loowi, znajdą Państwo nietypowe klocki dla dzieci o różnej liczbie elementów oraz odmiennych motywach przewodnich. Zabawki te doskonale sprawdzą się zarówno w rączkach początkujących konstruktorów, jak również dostarczą wiele frajdy starszym, bardziej wymagającym użytkownikom. Za ich pomocą można wykreować dowolne obiekty, począwszy od prostych kształtów, po zwierzątka, czy pojazdy. To również doskonałe narzędzie do nauki cyfr i liter, które pozwoli dziecku na łatwe przyswajanie wiedzy. Klocki konstrukcyjne Loowi to niewątpliwie te zabawki, które powinny towarzyszyć wszystkim dzieciom, bez względu na płeć. Pozwalają bowiem tworzyć i odgrywać historie, a przy tym zająć na długie godziny, kształtując ciekawość, samodzielność, a także kreatywność. Wspólne budowanie uczy współdziałania w grupie, dlatego klocki stanowią świetny przedmiot umożliwiający wszechstronny rozwój fizyczny, jak i psychiczny dziecka.
Zestawy Loowi to niewątpliwie zabawkowy hit, ponieważ na rynku goszczą od stosunkowo niedawna. Niemniej jednak, od momentu zaistnienia, od razu skradły sympatię dzieci, jak i rodziców. I nie trudno się temu dziwić, albowiem posiadają wszystkie cechy, jakimi powinny wyróżniać się idealne zabawki dla dzieci. Nie tylko trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu są w stanie podołać największym budowlom młodych konstruktorów, ale również łatwe w łączeniu i rozłączaniu poszczególnych elementów, co bez wątpienia najbardziej docenią najmłodsi użytkownicy. Do tego lekkie, obfitujące w różnorodne sposoby wykorzystania, z przydatnym poradnikiem dla początkujących. Komplety tematyczne klocków konstrukcyjnych Loowi pokochają zarówno chłopcy, którzy z zapałem maniaka będą tworzyć coraz to bardziej wymyślne projekty garaży i budowli, jak również dziewczynki, czerpiące niemniejszą satysfakcję z budowania nowych konstrukcji. Klocki zamknięte w pudełku Zestawy umieszczone są w podręcznym opakowaniu, pozwalającym na zachowanie ładu i porządku po skończonej zabawie.