Klocki Loowi

Loowi | 55 mm | 4+

BigLoowi | 75 mm | 3+

LoowiMix | 55+75 mm | 4+

Zabawki Loowi to najnowsze klocki dla dzieci umożliwiające tworzenie trójwymiarowych konstrukcji. Tym, co wyróżnia zestawy Loowi na tle klasycznych klocków, to przede wszystkim charakterystyczne elementy, które zostały zawarte w każdym pudełku. Klocki te odznaczają się nietypowym okrągłym kształtem podobnym do budowy atomu – każda kulka posiada wgłębienie oraz okrągłe wypustki po bokach, które pod wpływem nacisku łączą się ze sobą. Manipulowanie poszczególnymi elementami odbywa się w intuicyjnie i nie wymaga od dziecka użycia siły. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości plastiku, z którego klocki konstrukcyjne z wypustkami zostały wykonane – materiał ten zapewnia elementom wysoką trwałość przy zachowaniu niewielkiej wagi. Każdy zestaw sprzedawany jest w praktycznych pudełkach wraz z ilustrowanymi instrukcjami, które pozwalają dziecku na odtworzenie wybranych konstrukcji, jak również pokazują, jaki efekt można uzyskać, stosując konkretne kombinacje elementów.

Klocki Loowi – dla rozwoju Twojego dziecka

Wśród proponowanych przez nas zabawek marki Loowi, znajdą Państwo nietypowe klocki dla dzieci o różnej liczbie elementów oraz odmiennych motywach przewodnich. Zabawki te doskonale sprawdzą się zarówno w rączkach początkujących konstruktorów, jak i dostarczą wiele frajdy starszym, bardziej wymagającym użytkownikom. Za ich pomocą można wykreować dowolne obiekty, począwszy od prostych kształtów, po zwierzątka, czy pojazdy. To również doskonałe narzędzie do nauki cyfr i liter, które pozwoli dziecku na łatwe przyswajanie wiedzy poprzez zabawę. Klocki konstrukcyjne Loowi to niewątpliwie te zabawki, które powinny towarzyszyć wszystkim dzieciom, bez względu na płeć. Pozwalają bowiem tworzyć i odgrywać historie, a przy tym zająć na długie godziny, kształtując ciekawość, samodzielność, a także kreatywność. Wspólne budowanie uczy współdziałania w grupie, dlatego klocki stanowią świetny przedmiot umożliwiający wszechstronny rozwój fizyczny, jak i psychiczny dziecka.
Zestawy Loowi to niewątpliwie zabawkowy hit, ponieważ na rynku goszczą od stosunkowo niedawna. Niemniej jednak, od momentu zaistnienia, od razu skradły sympatię dzieci, jak i rodziców. I nie trudno się temu dziwić, albowiem posiadają wszystkie cechy, jakimi powinny wyróżniać się idealne zabawki dla dzieci. Nie tylko trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu są w stanie podołać największym budowlom młodych konstruktorów, ale również łatwe w łączeniu i rozłączaniu poszczególnych elementów, co bez wątpienia najbardziej docenią najmłodsi użytkownicy. Do tego lekkie, obfitujące w różnorodne sposoby wykorzystania, z przydatnym poradnikiem dla początkujących. Komplety tematyczne klocków konstrukcyjnych Loowi pokochają zarówno chłopcy, którzy z zapałem maniaka będą tworzyć coraz to bardziej wymyślne projekty garaży, budowli, jak i również dziewczynki, czerpiące nie mniejszą satysfakcję z budowania nowych konstrukcji. Klocki zamknięte w pudełku Zestawy umieszczone są w podręcznym opakowaniu, pozwalającym na zachowanie ładu i porządku po skończonej zabawie.