Klocki konstrukcyjne Loowi

Zabawki Loowi to najnowsze klocki dla dzieci umożliwiające tworzenie trójwymiarowych konstrukcji. Tym, co wyróżnia zestawy Loowi na tle klasycznych klocków, to przede wszystkim charakterystyczne elementy, które zostały zawarte w każdym pudełku. Klocki te odznaczają się nietypowym okrągłym kształtem podobnym do budowy atomu – każda kulka posiada wgłębienie oraz okrągłe wypustki po bokach, które pod wpływem nacisku łączą się ze sobą. Manipulowanie poszczególnymi elementami odbywa się w intuicyjnie i nie wymaga od dziecka użycia siły.

Wszystko to za sprawą wysokiej jakości plastiku, z którego klocki konstrukcyjne z wypustkami zostały wykonane – materiał ten zapewnia elementom wysoką trwałość przy zachowaniu niewielkiej wagi. Każdy zestaw sprzedawany jest w praktycznych pudełkach wraz z ilustrowanymi instrukcjami, które pozwalają dziecku na odtworzenie wybranych konstrukcji, jak również pokazują, jaki efekt można uzyskać, stosując konkretne kombinacje elementów.

Czym wyróżniają się zestawy klocków Loowi ?

Zestawy Loowi to niewątpliwie zabawkowy hit, ponieważ na rynku goszczą od stosunkowo niedawna. Niemniej jednak, od momentu zaistnienia, od razu skradły sympatię dzieci, jak i rodziców. I nie trudno się temu dziwić, albowiem posiadają wszystkie cechy, jakimi powinny wyróżniać się idealne zabawki dla dzieci. Nie tylko trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu są w stanie podołać największym budowlom młodych konstruktorów, ale również łatwe w łączeniu i rozłączaniu poszczególnych elementów, co bez wątpienia najbardziej docenią najmłodsi użytkownicy. Do tego lekkie, obfitujące w różnorodne sposoby wykorzystania, z przydatnym poradnikiem dla początkujących.

Komplety tematyczne klocków konstrukcyjnych Loowi pokochają zarówno chłopcy, którzy z zapałem maniaka będą tworzyć coraz to bardziej wymyślne projekty garaży, budowli, jak i również dziewczynki, czerpiące nie mniejszą satysfakcję z budowania nowych konstrukcji.  Zestawy umieszczone są w podręcznym opakowaniu, pozwalającym na zachowanie ładu i porządku po skończonej zabawie.

Sprawdźcie dostępne rodzaje:

Klocki Loowi 55 mm | Klocki Big Loowi 75 mm | Klocki Loowi i Big Loowi Mix