Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki z motywem zwierząt

2017-08-23
Klocki z motywem zwierząt

Spis treści

Klocki pojazdy Go Go


Ludus Maxikit - Zwierzątka dla najmłodszych

Dla najmłodszych miłośników zwierząt, którzy dopiero co ukończyli dwa latka, idealnie nadaje się stuelementowy zestaw klocków konstrukcyjnych Ludus Maxkit, który pozwala zbudować aż cztery różne kreatywne zwierzaki na raz. Dzięki zaangażowaniu dziecka, z kloców powstaje zakręcona ośmiornica, uśmiechnięta dżdżownica, powolny żółw oraz ślimak z pokaźną muszlą. Zbudowanie kolorowych stworków to jednak tylko początek dobrej zabawy. Dodatkowe elementy pozwalają dowolnie modyfikować postacie, a także tworzyć zupełnie inne konstrukcje, rozwijające pomysłowość malucha. Klocki takie to nauka poprzez zabawę. Znacząco poprawiają zdolności motoryczne dwulatków. Dzięki temu, że są lekkie oraz wyjątkowo łatwe w łączeniu, pozwalają na samodzielne bawienie się.

Klocki Konstrukcyjne Morphun

Klocki Morphun - więcej elementów dla większych konstruktorów

Wraz z wiekiem dziecka wzrasta potrzeba nowych wyzwań, dlatego warto, aby w jego pudełku na zabawki znalazł się rozbudowany zestaw klocków, pozwalający na tworzenie różnorodnych konstrukcji, pojawiających się w dziecięcej wyobraźni. Maluchom, które ukończyły trzeci rok życia, na pewno spodobają się klocki Morphun, składające się z zestawu aż 252 elementów, dające nieograniczone pole do realizowania wszystkich dziecięcych pomysłów. Dzieci mogą na początku zainspirować się zwierzakami pokazanymi w dołączonej do zestawu instrukcji, a następnie zacząć tworzyć własne modele. Podstawowa wersja pozwala wykonać aż 24 zwierzątka, które zamieszkają w dziecięcym zoo.


Klocki konstrukcyjne Obludarium Zwierzątka

Klocki Obludarium kreatywność w 3D

Kiedy już klasyczne klocki przestają dziecku wystarczać, czas sięgnąć po modele 3D, dzięki którym stworzy ono nie tylko znane z książek oraz z zoo gatunki, ale również rozwinie kreatywność, projektując zupełnie autorskie stworki. Klocki składają się z różnorodnych elementów ciała, które można dowolnie łączyć pomiędzy sobą. Jako że dziecięca wyobraźnia nie ma granic, efektem zabaw mogą być naprawdę niecodzienne projekty. Łatwość dodawania elementów do siebie powoduje, że zabawa nie wymaga stałego nadzoru rodzica, a maluch ma szansę popracować nad rozwojem umiejętności manualnych. Wspólna zabawa to natomiast okazja do nauczenia dziecka nazw części ciała oraz wspieranie niebanalnych rozwiązań proponowanych przez malucha.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017

Polecane

pixel