Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki z dużymi elementami - niech zadziała wyobraźnia!

2021-04-06
Klocki z dużymi elementami - niech zadziała wyobraźnia!

Klocki to najbardziej podstawowy rodzaj zabawek dla najmłodszych! Dzisiejsze klocki dla dzieci są uniwersalne, zapewniające naszym pociechom nieograniczoną zabawę. Maluch wiele się uczy podczas czasu spędzonego na wznoszeniu mniej lub bardziej złożonych konstrukcji, a także odkrywa radość z budowania i układania klocków tak, jak lubi.

Spis treści

Oprócz poprawy zdolności motorycznych, zabawa klockami edukacyjnymi poprawia również umiejętności rozwiązywania problemów. Klocki dla dzieci to zabawki istniejące od wieków i nic nie zapowiada się, aby ten trend miał się zmienić. Podpowiadamy, na które klocki z dużymi elementami warto zwrócić uwagę! Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego klocki drewniane czy klocki magnetyczne to nie wszystkie możliwości! Jeśli poszukujesz większych, plastikowych klocków dla swojej pociechy, z powodzeniem znajdziesz je w naszym asortymencie.

Klocki plastikowe dla dzieci są bezpieczne dla rodziców i komfortowe dla najmłodszych

Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych przygotowaliśmy dedykowane zestawy klocków plastikowych, które są nieco większe od odpowiedników drewnianych czy magnetycznych. Zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu dziecko może samodzielnie, pod okiem rodzica, rozpocząć przygodę z układaniem i wznoszeniem budowli o różnorodnych kształtach. Duże klocki plastikowe przeznaczone są dla dzieci w praktycznie każdym wieku. Pociechy już od pierwszych dni swojego życia poznają czym są klocki i odkrywają niesamowitą radość podczas zabawy. Wybierając klocki plastikowe dla dzieci warto na początek zdecydować się na prostszy zestaw składający się z kilku elementów.

Oferta naszego sklepu jest na tyle urozmaicona, że z powodzeniem dostarczysz swojemu dziecku wielu wrażeń niezależnie od tego, czy bardziej interesuje się zwierzętami, architekturą czy robotami i roślinami. Możesz z powodzeniem znaleźć zestaw składający się z plastikowych klocków o większych rozmiarach. Na jakie klocki konstrukcyjne dla dzieci zwrócić uwagę wybierając prezent dla malucha bądź kilkuletniego dziecka?

Klocki konstrukcyjne o dużych elementach - polecane modele

Wybór klocków konstrukcyjnych jest naprawdę imponujący. Przy ich pomocy dziecko będzie mogło tworzyć najróżniejsze kształty i budować to, na co ma ochotę. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Klocki konstrukcyjne Meli Maxi Pink 50 el. przeznaczone są dla dzieci w wieku 2+. Klocki są nieco większe od “tradycyjnych” modeli - 4,2 x 4,2 cm, dzięki czemu są wygodniejsze i łatwiejsze w układaniu. Prezentowany zestaw umożliwi układanie drzew, zwierząt czy roślin. Klocki w kształcie przypominają puzzle, dzięki czemu łączenie poszczególnych elementów jest naprawdę proste i satysfakcjonujące.

Duże klocki przestrzenne - Domino 40 el. to całkowita nowość w świecie dużych, wygodnych klocków plastikowych dla dzieci. Klocki dla 3 latka z tej serii będą satysfakcjonującą rozrywką dla najmłodszych! Oferowany zestaw składa się z 40 elementów w trzech kształtach, które można dowolnie łączyć w rozmaite figury.

Twoje dziecko ciągle poszukuje nowych wyzwań, a układanie klocków to najprzyjemniej spędzony czas? Klocki Meli Maxi Travel Box 230 el. będzie wszystkim, czego może potrzebować do wielogodzinnej zabawy. Konstruowanie różnorodnych kształtów będzie jeszcze bardziej wciągające i interesujące. Do zestawu dołączona jest również instrukcja, która może być inspiracją do rozpoczęcia przygody z serią Meli Maxi.

Większe klocki plastikowe dla dzieci to łatwiejszy proces konstrukcji oraz poznawania zasad motoryki, a także rozwoju wyobraźni i zdolności manualnych. Klocki plastikowe wykonane są z jakościowego tworzywa, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne, a to dla Ciebie, jako rodzica, z pewnością jest najważniejsza cecha. Prezentowane w artykule modele zagwarantują mile spędzony czas na poznawaniu, odkrywaniu i konstruowaniu!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021

Polecane

pixel