Klocki magnetyczne

Niebieski samolot zbudowany z klocków magnetycznych dla dzieci Szukasz oryginalnej zabawki dla dziecka, która zapewni mu ciekawą rozrywkę, a przy okazji wspomoże jego rozwój? Wypróbuj klocki magnetyczne, w których drewniane lub plastikowe elementy wyposażone są w magnesy, dzięki którym można swobodnie łączyć ze sobą poszczególne części.Klocki z magnesami pozwalają na kreatywną zabawę, ponieważ dzięki nim można stworzyć niepowtarzalne konstrukcje, postaci, pojazdy poprzez różne konfiguracje łączenia magnetycznych elementów. Ponadto pobudzają dzieci do myślenia - wymagają uruchomienia wyobraźni przestrzennej.W naszym sklepie dostępne są klocki magnetyczne marki Magfun, Genii Creation i klocki magnetyczne Tactoids, przeznaczone dla dzieci od 3-4 roku życia. W każdym pudełku znajdują się przydatne instrukcje z przykładami podstawowych budowli i innych wielowymiarowych konstrukcyjnych. Poszczególne elementy klocków są większe, aby małe dzieci mogły bawić się nimi w bezpieczny sposób. Jednak oprócz pokazanych w instrukcji budowli, z klocków magnetycznych można tworzyć jeszcze inne, fascynujące konstrukcje.

Więcej informacji o klockach magnetycznych możesz znaleźć na naszym blogu:

Szukasz bezpiecznych zabawek dla dzieci? Wybierz drewniane klocki magnetyczne!

Z nami wszystko się poukłada. O klockach magnetycznych KOOGLO

PromocjaZobacz więcej
Wysyłka w ciągu

18 godz.

Darmowa

dostawa

Tactoids 173 el. - Klocki magnetyczne Tactoids 173 el. - Klocki magnetyczne
709,95 zł699,95 zł
  • 4+4+
  • 20 x A520 x A5
  • 43 x 39 x 30H43 x 39 x 30H
  • 4,5 kg4,5 kg
  • Kod produktuSR-0001BX
Zobacz szczegóły
Wysyłka w ciągu

18 godz.

Darmowa

dostawa

Klocki magnetyczne - Alilo Oslo 34 el. Klocki magnetyczne - Alilo Oslo 34 el.
199,95 zł189,95 zł
  • 3+3+