Klocki magnetyczne

klocki magnetyczne Szukasz oryginalnej zabawki dla dziecka, która zapewni mu ciekawą rozrywkę, a przy okazji wspomoże jego rozwój? Wypróbuj klocki magnetyczne, w których drewniane lub plastikowe elementy wyposażone są w magnesy, dzięki którym można swobodnie łączyć ze sobą poszczególne części.Klocki z magnesami pozwalają na kreatywną zabawę, ponieważ dzięki nim można stworzyć niepowtarzalne konstrukcje, postaci, pojazdy poprzez różne konfiguracje łączenia magnetycznych elementów. Ponadto pobudzają dzieci do myślenia - wymagają uruchomienia wyobraźni przestrzennej.W naszym sklepie dostępne są klocki magnetyczne marki Magfun, Genii Creation i klocki magnetyczne Tactoids, przeznaczone dla dzieci od 3-4 roku życia. W każdym pudełku znajdują się przydatne instrukcje z przykładami podstawowych budowli i innych wielowymiarowych konstrukcyjnych. Poszczególne elementy klocków są większe, aby małe dzieci mogły bawić się nimi w bezpieczny sposób. Jednak oprócz pokazanych w instrukcji budowli, z klocków magnetycznych można tworzyć jeszcze inne, fascynujące konstrukcje.