Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki na prezent dla dziecka na Mikołajki

2020-11-09
Klocki na prezent dla dziecka na Mikołajki

Znalezienie najlepszego prezentu dla dziecka jest naprawdę dużym wyzwaniem. Niezależnie czy stoimy przed tym zadaniem szykując się do urodzin naszej pociechy czy zastanawiamy się z odpowiednim wyprzedzeniem nad prezentem świątecznym. Pewnym jest, że prezent powinien być przemyślany i dopasowany do wieku dziecka. W poniższym poradniku podpowiadamy jakie klocki dla dziewczynek i chłopców wybrać na Mikołajki!

Spis treści

Klocki dla dzieci w każdym wieku

Jeśli masz w tradycji zakup prezentu dla swojego dziecka na Mikołajki, tym bardziej powinieneś zastanowić się odpowiednio wcześniej, jakie klocki dla dzieci będą najbardziej odpowiednie. Prawdopodobnie Twoje dziecko już dawno przygotowało list do Mikołaja z życzeniami, więc jeśli na - często bardzo rozbudowanej - liście znalazły się klocki, masz o wiele bardziej ułatwione zadanie! Dzieci, w szczególności w nieco starszym wieku, mają sprecyzowane wymagania jeśli chodzi o zabawki! Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które są uniwersalne. Klocki na prezent w naszym sklepie klocki.edu.pl przeznaczone są dla dzieci w wieku już od 2+. Klocki dostępne w naszym asortymencie mają znaczącą przewagę nad klockami, które modne były jeszcze parę lat temu. Dziś są bardziej kolorowe, pobudzające wyobraźnię i kreatywność. Dodając do tego szerokie możliwości zabawy i układania własnych konstrukcji otrzymujemy wręcz idealny przepis na prezent na ten szczególny dzień!

Klocki dla dzieci do 50 zł

Gdy masz ograniczony budżet, to także w naszym sklepie znajdziesz wiele interesujących propozycji. Klocki dla dzieci do 50 zł mimo stosunkowo niewielkiej kwoty są różnorodne, charakteryzują się wysoką jakością i przede wszystkim są bezpieczne dla dziecka. Sprawdź klocki najbardziej znanych producentów takich jak Likocki, Loowi, Ludus, Meli, Morphun, czy PlusPlus i wybierz najbardziej dogodny zestaw dla swojego malucha!

Propozycją mogą być klocki konstrukcyjne Meli Minis to znana kolekcja klocków konstrukcyjnych, dzięki którym dziecko może rozwijać własną wyobraźnię poprzez układanie dowolnych kształtów. Klocki zostały zaprojektowane na wzór puzzli i przeznaczone są dla dzieci w wieku 3+.

Klocki konstrukcyjne Meli Constructor to niezwykle kolorowa kolekcja klocków, dzięki którym Twoje dziecko zainteresuje się wznoszeniem różnorodnych budowli, składaniem wymyślonych przez siebie pojazdów, bądź kolorowych zwierzątek. Doskonała propozycja klocków w świetnej cenie, które zagwarantują wiele godzin zabawy!

Klocki dla dzieci do 100 zł

Masz dwukrotnie większy budżet? Sprawdź klocki dla dzieci do 100 zł. To ponad kilkadziesiąt dostępnych produktów dostępnych w naszym sklepie z gwarancją najwyższej jakości. Chcesz rozbudzić w Twoim dziecku kreatywność od najmłodszych lat? Klocki Big Loowi składające się z 44 elementów to świetna propozycja zarówno dla dziewczynki jak i chłopca, powyżej 3 roku życia. Klocki charakteryzują piękne kolory i szczegółowe wykonanie każdego z elementów. Alternatywą do klocków będzie z całą pewnością mozaika edukacyjna dla młodszych dzieci. Elementy przeznaczone są dla dzieci 2+ i pozwalają tworzyć własne kompozycje na specjalnie przygotowanej macie.

Klocki dla dzieci do 200 zł

Klocki dla dzieci do 200 zł to ogromny wybór zarówno jeśli chodzi o klocki dla dziewczynki jak i modele przeznaczone dla chłopców. Dysponując takim budżetem na Mikołajkowy prezent możesz sięgnąć po klocki drewniane magnetyczne, które rozwijają wyobraźnię i zdolności motoryczne pociechy. Klocki drewniane magnetyczne Kooglo Basic Natural to wykonane w Polsce klocki najwyższej jakości, przeznaczone dla najmłodszych dzieci rozpoczynających swoją przygodę z samodzielnym tworzeniem różnorodnych konstrukcji. Klocki dla chłopców i dziewczynek z serii Kooglo Basic zagwarantują wiele godzin spędzonych na pełnej różnorodności, kreatywności i uśmiechu zabawie.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
pixel