Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Jakie zabawki zabrać dziecku na wakacje?

2021-05-25
Jakie zabawki zabrać dziecku na wakacje?

Sezon wakacyjny został niemalże oficjalnie otwarty! Wszystko za sprawą coraz przyjemniejszej pogody na zewnątrz, która sprzyja planowaniu przyszłych wyjazdów całą rodziną. Przygotowujesz się do właśnie spakowania wszystkiego, co niezbędne? Podróżujesz z dzieckiem i zastanawiasz się, jakie zabawki najlepiej zabrać ze sobą w podróż? Podpowiemy Ci, jakie zabawki dla dziecka wybrać na ten wspaniały czas w roku.

Spis treści

Czasem trudno jest wybrać odpowiednie zabawki podróżne na rodzinne wakacje. Przede wszystkim, małe dzieci są bardziej wymagające jeśli chodzi o to, co wzbudza ich zainteresowanie w danym momencie. Jednego dnia mogą to być zestawy do kolorowania, a następnego zestaw klocków. Chociaż wybór zabawek na wakacje dla małych dzieci może być naprawdę trudny, w artykule radzimy jak znaleźć takie, które zapewnią dziecku satysfakcję podczas całej podróży - od samego wyjazdu z domu, przez czas podróży, aż po środek urlopu spędzonego na przykład na plaży.

Jakie zabawki dla dziecka wybrać na plażę?

Morze to bardzo chętnie wybierany kierunek przez rodziny z dziećmi. Dzieci mają okazję pobawić się na piasku, rodzice - odpocząć przy szumie morza. Dlatego też w naszym zestawieniu nie mogło wręcz zabraknąć zabawek, które umożliwiają zarówno wspólne spędzanie czasu, jak i pozwalając dziecku bawić się samodzielnie.

Morphun - Duże i małe litery z obrazkami 394 el. to niezwykłe klocki edukacyjne. To zestaw składający się zarówno z dużych, jak i małych liter umożliwiających naukę przez zabawę. Dzięki klockom Morphun nauka pisania i czytania będzie o wiele przyjemniejsza. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci 5+ i świetnie sprawdza się podczas wakacji i czasu spędzanego wspólnie, całą rodziną.

Klocki drewniane magnetyczne Kooglo Basic Color 50 el. to wymarzony zestaw dla każdego dwulatka! Klocki magnetyczne to zestaw składający się z drewnianych elementów, które wyposażone zostały w magnesy, umożliwiając tym samym łatwiejsze łączenie ich ze sobą. Klocki są o wielkości 3 cm, bezpieczne dla najmłodszych dzieci. Cały zestaw waży nieco ponad 1 kg, dzięki czemu z powodzeniem możesz zabrać go wszędzie!

Tablica magnetyczna MagPad Dots to kolejna propozycja zabawki, która opiera się na magnesie. Tablica magnetyczna oprócz świetnej zabawy zapewnionej dziecku, gwarantuje również same korzyści! Wspomaga proces uczenia się liczb i działań matematycznych, rozwija motorykę i kreatywność dziecka. To zabawa na długie godziny, idealna w podróży, bądź podczas odpoczynku na zewnątrz.

Klocki edukacyjne i konstrukcyjne są doskonałym pomysłem na krótkie i dalsze podróże!

Wybierając zabawki na wakacje z małymi dziećmi, najlepiej jest zabrać ze sobą kilka różnych propozycji. Zabawki powinny być lekkie, ciekawe, ale przede wszystkim bezpieczne dla dziecka. Najlepszą opcją na wakacje będą zabawki, które nie są zbyt skomplikowane. Dzięki temu dziecko będzie mogło bawić się samodzielnie lub z niewielką pomocą rodziców. Dobrym pomysłem jest również upewnienie się, że wszystko, co wybierzesz ze sobą może łatwo zmieścić się w bagażu podręcznym, jeśli decydujesz się na podróż samolotem, bądź też na tyle niewielkie, że zmieści się do bagażnika Twojego auta.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu internetowego, która z całą pewnością zainspiruje Cię do wyboru różnorodnych zabawek, dzięki którym Twoje dziecko nie będzie się nudzić, a jednocześnie spędzi czas wolny produktywnie i ciekawie!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021

Polecane

pixel