Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Jakie klocki wybrać na Mikołajki?

2019-11-19
Jakie klocki wybrać na Mikołajki?

Spis treści

Święta są czasem bardzo rodzinnym. Sprzyjają łagodzeniu sporów i byciu dobrym dla innych. Jedni chłoną świąteczną atmosferę i nie mogą się doczekać Gwiazdki. Natomiast inni denerwują się świątecznymi przygotowaniami i tym, czy zdążą na czas. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, przed Tobą stoi bardzo ważne zadanie wyboru prezentu dla Twojego dziecka. My proponujemy coś uniwersalnego, co ucieszy każde dziecko, czyli klocki.

 

Dlaczego klocki są doskonałym prezentem gwiazdkowym?

Klocki od pokoleń są w czołówce upragnionych przez dzieci upominków. W dodatku poza dostarczeniem im mnóstwa radości, rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne i uczą współpracy z innymi maluchami. Klocki to dobry wybór również z tego względu, że na rynku jest kilka firm, które specjalizują się w produkcji tylko tego typu zabawek i robią to rewelacyjnie. Do nich należą między innymi: Morphun i Loowi.

 

Klocki konstrukcyjne Morphun- czym się wyróżniają?

Firma Morphun ma w swojej ofercie naprawdę bardzo duży wybór klocków konstrukcyjnych. Klocki bardzo łatwo łączą się ze sobą. Są przeznaczone dla dzieci od 3 do 6 lat. Elementy mogą mieć kształt trójkątów, kół oraz kwadratów. Bok kwadratu i trójkąta to 3 cm a średnica koła 5,5 cm. Poszczególne zestawy różnią się między sobą sposobem łączenia ze sobą elementów. Każdy zestaw jest przystosowany do wieku dziecka. Dzięki temu szybko nauczy się ono budować z klocków proste, a później bardziej zaawansowane budowle. Klocki Morphun można łączyć ze sobą zarówno pionowo, jak i poziomo. Marka Morphun jest obecna na rynku od ponad 30 lat. Klocki tej firmy są dostępne w ponad 50 krajach. Klocki Morphun charakteryzują się tym, ze w zestawach znajduje się bardzo wiele elementów. Przykładowo w zestawie Morphun Starter 600el.+ Instrukcje 60str. A4 - Klocki konstrukcyjne jest aż 600 elementów. W dodatku są one zapakowane w bardzo praktyczne duże pudełko, w którym można je na co dzień wygodnie przechowywać. Z tych klocków Twoje dziecko może zbudować na przykład samochodzik, kwiatek lub ulubione zwierzątko.


Morphun Starter 600 el Instrukcje 60str A4 Klocki konstrukcyjne
Morphun Starter 600 el Instrukcje 60str A4 Klocki konstrukcyjne

 

A może warto kupić klocki konstrukcyjne Loowi?

To też jest bardzo dobry pomysł i z pewnością pomogą one w rozwoju dziecka. Klocki konstrukcyjne Loowi występują w trzech wariantach: Loowi 44 mm, Big Loowi 75 mm oraz Loowi i Big Loowi Mix. Klocki Loowi wyróżniają się bardzo nietypowym kształtem. Są okrągłe i przypominają budową atom, ale budowanie z nich jest dziecinnie proste. Każda kulka ma wgłębienie i okrągłe wypustki po bokach. Klocki pod wpływem nacisku łączą się ze sobą. Klocki zostały wykonane z plastiku. Dzięki temu są bardzo lekkie, a ich składanie nie wymaga użycia siły. Na Gwiazdkę masz do wyboru bardzo różne zestawy klocków, o odmiennej liczbie elementów i tematyce przewodniej. Na przykład dla dziewczynek polecamy zestaw Loowi Zwierzęta 308 el. - Klocki konstrukcyjne. Zabawa tymi klockami jest pomocna w rozwijaniu wyobraźni i zdolności poznawczych u dziecka. W naszej ofercie mamy jeszcze wiele innych zestawów tej firmy, więc na pewno znajdziesz u nas idealny prezent dla swojego dziecka.

 

Loowi Zwierzęta 308 el Klocki konstrukcyjne
Loowi Zwierzęta 308 el Klocki konstrukcyjne

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel