Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Jakie klocki wybrać dla rodzeństwa?

2020-11-16
Jakie klocki wybrać dla rodzeństwa?

Posiadanie rodzeństwa bez wątpienia jest synonimem doskonałej zabawy, domu pełnego życia i niekończących się wyzwań! Rodzice poszukujący zabawek, które skutecznie zajmą czas swoich dzieci często sięgają po klocki jako uniwersalne zabawki pozwalające zająć swoje pociechy w najlepszy możliwy sposób - podczas zabawy, która połączona zostanie z edukacją i rozwojem! Bezpieczne klocki konstrukcyjne, magnetyczne czy wykonane z drewna to dziesiątki produktów, które możesz wybrać dla rodzeństwa zapewniając zabawę na długi czas. Sprawdź naszą propozycję klocków dla rodzeństwa!

Spis treści


Klocki dla rodzeństwa - poznaj nasz wybór dla dzieci powyżej 2 roku życia

>Maluchy uwielbiają budować różne rzeczy, więc czy jest lepszy sposób na pobudzenie ich kreatywności i wyobraźni niż podarowanie im zabawek konstrukcyjnych dla 2-latków, które z jednej strony zainspirują, z drugiej pomogą w rozwoju? Rodzeństwo bawić się będzie doskonale korzystając z klocków magnetycznych, konstrukcyjnych czy edukacyjnych! Klocki drewniane - Likocki to puzzle, które jednocześnie mogą być doskonałym prezentem na nadchodzące Święta! Wybierz dla swoich pociech klasyczne klocki wykonane z drewna, które są bezpieczne i gwarantują rozrywkę na długie godziny. Zapewnij swoim dzieciom niesamowity czas spędzony razem. Dobierz klocki drewniane od firmy Likocki, które produkowane są w Polsce. Te sześcienne klocki z literami pozwolą bawić się i uczyć jednocześnie. Wybierając zestaw klocków drewnianych z tej serii składający się z kilku drewnianych elementów można zagwarantować wielogodzinną zabawę, która polegać będzie na układaniu obrazków z motywem świątecznym.

Znana praktycznie wszystkim rodzicom, którzy szukają sposobów na efektywne zagospodarowanie czasu swojego rodzeństwa, marka Morphun zapewni tysiące godzin wspaniałej zabawy. Klockami Morphun można bawić się na wiele różnych sposobów, dlatego też rodzeństwo może nie dość, że samodzielnie zapewniać sobie rozrywkę. Morphun Hi-Qube 9 Modeli - klocki konstrukcyjne to z jednej strony wysoka jakość i przemyślany projekt, z drugiej wspaniała forma podania, która podoba się każdemu dwulatkowi! Klocki są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne - zestaw klocków Hi-Qube pozytywnie wpłynie na rozwój intelektualny Twoich dzieci! Prezentowany komplet składa się z 25 elementów o różnych kształtach. Kolorowe klocki pobudzą kreatywność Twoich dzieci i wpłyną na ich rozwój.


Jakie klocki wybrać dla trzyletniego rodzeństwa?

Niezastąpioną propozycją, która pojawiła się już powyżej będą klocki znanej marki Morphun. Klocki konstrukcyjne Morphun 4 pojazdy to nieskomplikowana i prosta atrakcja dla trzylatków. Poszukując zabawek dla rodzeństwa bez wątpienia klocki konstrukcyjne Morphun okażą się doskonałą propozycją.
Klocki edukacyjne mogą być doskonałą alternatywą do zabawy standardowymi klockami, które znamy od lat! Zabawa klockami edukacyjnymi pomoże rodzeństwu rozwijać koncentrację i wytrwałość, zwłaszcza jeśli chodzi o układanie bardziej skomplikowanych konstrukcji. Zabawki edukacyjne dla rodzeństwa to gwarancja bardzo satysfakcjonującej zabawy dla całej rodziny.

Od najmłodszych lat dzieci próbują układać różne przedmioty, co jest ich sposobem na wyrażenie swojej kreatywności i pomysłowości. Pozwalanie dwulatkom, czy to chłopcom czy dziewczynkom, na zabawę różnymi rodzajami zabawek konstrukcyjnych ma wiele zalet związanych głównie z rozwojem. Tego typu zabawki rozwijają ich kreatywne zmysły, poszerzają wyobraźnię i zdolności motoryczne. Sprawdź asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym i wybierz klocki, które Twoje pociechy pokochają!

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
pixel