Morphun Junior Starter

klocki Morphun Junior Starter Nie ma osoby, której obca byłaby zabawa klockami, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z ewolucji, jaka zaszła w tej branży. Dziś klocki dla dzieci potrafią przybierać niezwykłe kształty wykorzystując wiele oryginalnych rozwiązań. Jedną z ciekawszych odmian są klocki konstrukcyjne dla najmłodszych, które pozwalają maluchom wcielić się w rolę małego inżyniera. Dobrym przykładem do tej kategorii są klocki Morphun, które ostatnio zyskują coraz większą popularność. Duża różnorodność kolorów, ciekawe części i sposoby łączenia poszczególnych elementów sprawiają, że spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci. Są to idealne klocki dla 3 latka, choć także znacznie starsze dziecko z pewnością dobrze się będzie przy nich bawiło. Górna granica wiekowa nie jest określona, ponieważ starszy maluch po prostu lepiej wykorzysta ich możliwości i stworzy bardziej złożone konstrukcje. Jeśli zamierzałeś kupić duże klocki dla dzieci jako prezent dla swojej pociechy, to klocki morphun będą idealnym wyborem.
Rodzaje klocków Morphun Klocki konstrukcyjne typu Morphun Junior Starter zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 3 lat i nie zawierają małych części.
Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka.
Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5 cm