Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Morphun Advanced

(12)

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko rozwijało się jak najlepiej i udoskonalało swoje zdolności. Dziś przykłada się do tego uwagę, już od najmłodszych lat pociechy wybierając zabawki, które zapewnią nie tylko rozrywkę, ale również naukę praktycznych umiejętności. Doskonałym przykładem tego typu akcesoriów są klocki edukacyjne, które łączą przyjemne z pożytecznym. Wszelakie klocki konstrukcyjne wspierają rozwój zdolności manualnych i skutecznie pobudzają wyobraźnię dziecka.

Dzięki dużej liczbie drobnych elementów i szerokiej możliwości ich połączenia zapewnia się maluchowi nie tylko mnóstwo przyjemności, ale również dba o jego edukację. Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się klocki morphun, które dzięki wykorzystaniu oryginalnych sposobów dopasowania poszczególnych części i ich atrakcyjnym kształtom podbiły serca wielu dzieci. Morphun Advanced to klocki dla 5 latka, choć potrafią zapewnić dobrą zabawę także dla dużo starszych odbiorców. Każde dziecko powinno czym prędzej poznać tę dobroczynną zabawkę!

Advanced Morphun - czym te klocki się różnią od pozostałych ?

Klocki konstrukcyjne typu Morphun Advanced zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 5 lat i zawierają mniejsze łączniki. Klocki te przeznaczone są dla starszych dzieci i bardziej zaawansowanych budowniczych. Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka i będą wspaniałą początkową inspiracją. Możliwości konstruowania z tego typu zestawów jest nieskończenie wiele, dlatego dziecko zapoznając się z klockami, będzie tylko początkowo zerkało na instrukcje.

Dajmy dzieciom możliwość rozwoju wyobraźni i stworzenia własnej historii zabawy. Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5.

pixel